Coach - numer specjalny MH już w sprzedaży!

214 porad na temat budowania mięśni, odchudzania i diety zgromadzonych w jednym zeszycie - oto "Coach", nowe wydanie specjalne MH. Wszystko, co w 2010 roku powinien wiedzieć każdy facet, który chce poprawić sylwetkę, kondycję i zdrowie.

ok
Coach to kontynuacja numerów specjalnych MH wydawanych dotychczas pod tytułem Twój Osobisty Trener, ale przygotowana w zmienionej formule.

W poprzednich latach otrzymaliście od nas trzy numery "Twojego Osobistego Trenera" z programami treningowymi ułożonymi przez naszych ekspertów. "Coach" jest kontynuacją tych wydań specjalnych, ale w zmienionej formule.

Tym razem zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania Czytelników wszystkich narodowych wydań Men’s Health i razem ze specjalistami z innych edycji MH opracowaliśmy zestaw najszybszych i najbardziej skutecznych rozwiązań Waszych problemów.

"Prawie każdy facet chciałby być w lepszej formie niż jest aktualnie. Problem polega na tym, że większość nie wie, jak się do tego zabrać. Każdy powie, że trzeba zmienić dietę i zacząć się ruszać, ale kiedy zaczynają padać pytania, jak, ile, kiedy, w czym, po co - to już dużo trudniej o precyzyjne odpowiedzi" - mówi Marek Dudziński, redaktor naczelny "Coacha".

"Czytelnik Men’s Health doskonale wie, że w każdym numerze staramy się na te pytania odpowiadać, ale nawet on czasami nie pamięta, w którym miesiącu lub na której stronie nurtujące go problemy miały swoje rozwiązanie. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci zadanie i przygotowaliśmy pierwszy numer 'Coacha - Twojego Osobistego Trenera'"  - dodaje Marek Dudziński.

124-stronnicowy "Coach" udzieli Ci odpowiedzi na wiele pytań, które przychodzą do redakcji Men’s Health i rozwieje wątpliwości, przez które do tej pory Twój powrót do formy nie mógł zakończyć się pełnym sukcesem.

"Coach" jest oparty na formule pytań i odpowiedzi i dostarcza niezbędnych informacji  na temat treningu w domu i na siłowni oraz diety. Magazyn został podzielony na 5 części:

  • W pierwszej  - "Bez balastu" - znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące odchudzania i wskazówki, jak skutecznie, szybko i na zawsze zrzucić zbędne kilogramy.
  • Druga poświęcona jest w całości budowaniu kondycji i zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby trening kardio przyniósł Ci jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.
  • Trzecia i czwarta część to kompendium wiedzy na temat treningu siłowego. Bez względu na to, czy trenujesz w domu, czy w siłowni, czy masz do dyspozycji tylko sztangę i hantle, czy świetnie wyposażony fitness-club, czy przede wszystkim chcesz spalić tłuszcz, czy głównie zależy Ci na powiększeniu mięśni, nasi eksperci podpowiedzą Ci, jak to wykorzystać i osiągnąć zakładane cele. Znajdziesz tu m.in. programy treningowe dla początkujących i zaawansowanych.
  • Ostatni dział to zestaw porad dla tych, których celem jest efektownie wyrzeźbiony sześciopak. Tutaj zamieściliśmy między innymi ćwiczenia na mięśnie brzucha, które ten cel pozwolą Ci osiągnąć na długo przed wakacjami.

Chcesz szybko poprawić formę i sylwetkę w 2010 roku? "Coach" został przygotowany właśnie dla Ciebie. Teraz praktycznie nie masz już wyjścia: za kilka tygodni zaczniesz zamieniać się w lepszy model. Dużo lepszy!

"Coach" od 19 grudnia będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Wróć do Newsroomu

Zobacz również:
REKLAMA