[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Clinique for Men 2 in 1 Skin Hydrator & Beard Conditioner

Współczesny mężczyzna wie, że dobry wygląd to nie luksus, lecz obowiązek. Nie inaczej jest w przypadku pielęgnacji męskiego zarostu.

Fot. producenci
Nosisz kilkudniowy zarost? A może goliłeś się wczoraj? Clinique for Men 2 in 1 Skin Hydrator & Beard Conditioner pielęgnuje zarost nawilżając zarazem skórę, która znajduje się pod nim. Wielu mężczyzn unika stosowania kosmetyków nawilżających na pokrytą zarostem skórę, która szybko staje się nierówna, przesuszona, podrażniona i zaczyna się łuszczyć. Rozwiązanie? Szybko wchłaniająca się, lekka formuła nawilżająca, która zmiękcza zarost i nawilża skórę nie nabłyszczając jej.

Lekka formuła nawilżająca

REKLAMA

Odświeżająca formuła łatwo przenika do znajdującej się pod zarostem skóry, przynosząc jej ulgę i zapewniając błyskawiczną, a zarazem całodzienną dawkę nawilżania.

Pielęgnacja zarostu

Formuła odżywia i poprawia wygląd zarostu dzięki trzem substancjom o właściwościach odżywczych, które sprawiają, że włoski stają się miększe w dotyku.

Ułatwianie golenia

Formuła zapewnia łagodne złuszczanie, umożliwiając bardziej precyzyjne i komfortowe golenie.

Stosowanie:

Wyciśnij odrobinę kremu na dłoń lub opuszki palców. Rozprowadź ją na pokrytej zarostem skórze.

Sugerowana cena detaliczna: 179,00 zł/ 100 ml

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij