REKLAMA

Citizen - zegarek godny mistrzostw!

Lubisz futbol? To polubisz też wybitnie piłkarski model zegarka Citizen w limitowanej edycji z podpisem Jerzego Dudka.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej dobiegają końca – przed nami półfinały i wielki finał rozgrywek piłkarskich w Rosji. Ale piłkarskie emocje wciąż trwają. Za chwilę przed nami kolejny sezon Ligii Mistrzów i lig narodowych. Przyglądając się taktyce, statystykom – warto też wyposażyć się w ultra precyzyjny i niezawodny zegarek.

Warto przyjrzeć się „piłkarskiemu" modelowi CITIZEN – piłkarski – bo wyprodukowany we współpracy z polskim ambasadorem marki – Jerzym Dudkiem. Model limitowany – jedynie 500 egzemplarzy z podpisem byłego bramkarza Liverpoolu wygrawerowanym na deklu zegarka.

Czasomierz wydany w pięknym piłkarskim opakowaniu wraz  z kartą limitacji. Kolory detali nie są tu dziełem przypadku – czerwone elementy na bezelu oraz wskazówki nawiązują do barw wspomnianego FC Liverpool, białe indeksy – zaś do kolejnej topowej drużyny europejskiej w jakiej przyszło grać Jerzemu Dudkowi – Real Madryt, w połączeniu otrzymujemy biało-czerwone, czyli barwy narodowe Polski, w której reprezentacji Jerzy odegrał 60 spotkań.

Wszystko w sportowo-eleganckiej stylistyce na pięknej stalowej bransolecie. Ale to tylko obudowa – a co skrywa wnętrze? Japońskie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pierwszym z nich jest zasilanie światłem dzięki modułowi Eco-Drive – zamiast baterii znajduje się akumulator, który przetwarza światło w energię, która na bieżąco zasila zegarek eliminując potrzebę wymiany baterii.

Kolejnym rozwiązaniem jest technologia precyzji wskazywanego czasu – Radio Controlled. Zegarek odbiera sygnał radiowy z informacjami dotyczącymi daty i czasu i automatycznie koryguje wskazanie na tarczy zegarka.

http://citizen.pl/kolekcja/radio-controlled/AT8129-80E/

cena: 2290 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA