[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Citizen - zegarek godny mistrzostw!

Lubisz futbol? To polubisz też wybitnie piłkarski model zegarka Citizen w limitowanej edycji z podpisem Jerzego Dudka.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej dobiegają końca – przed nami półfinały i wielki finał rozgrywek piłkarskich w Rosji. Ale piłkarskie emocje wciąż trwają. Za chwilę przed nami kolejny sezon Ligii Mistrzów i lig narodowych. Przyglądając się taktyce, statystykom – warto też wyposażyć się w ultra precyzyjny i niezawodny zegarek.

Warto przyjrzeć się „piłkarskiemu" modelowi CITIZEN – piłkarski – bo wyprodukowany we współpracy z polskim ambasadorem marki – Jerzym Dudkiem. Model limitowany – jedynie 500 egzemplarzy z podpisem byłego bramkarza Liverpoolu wygrawerowanym na deklu zegarka.

Czasomierz wydany w pięknym piłkarskim opakowaniu wraz  z kartą limitacji. Kolory detali nie są tu dziełem przypadku – czerwone elementy na bezelu oraz wskazówki nawiązują do barw wspomnianego FC Liverpool, białe indeksy – zaś do kolejnej topowej drużyny europejskiej w jakiej przyszło grać Jerzemu Dudkowi – Real Madryt, w połączeniu otrzymujemy biało-czerwone, czyli barwy narodowe Polski, w której reprezentacji Jerzy odegrał 60 spotkań.

Wszystko w sportowo-eleganckiej stylistyce na pięknej stalowej bransolecie. Ale to tylko obudowa – a co skrywa wnętrze? Japońskie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pierwszym z nich jest zasilanie światłem dzięki modułowi Eco-Drive – zamiast baterii znajduje się akumulator, który przetwarza światło w energię, która na bieżąco zasila zegarek eliminując potrzebę wymiany baterii.

Kolejnym rozwiązaniem jest technologia precyzji wskazywanego czasu – Radio Controlled. Zegarek odbiera sygnał radiowy z informacjami dotyczącymi daty i czasu i automatycznie koryguje wskazanie na tarczy zegarka.

http://citizen.pl/kolekcja/radio-controlled/AT8129-80E/

cena: 2290 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij