REKLAMA

Buty Under Armour nagrodzone przez Runner's World!

Under Armour to amerykańska marka oferująca szeroki, sportowy asortyment (buty, odzież i akcesoria) wyposażone  w wysoko zaawansowane technologie najnowszej generacji. 

Under Armour
Założeniem każdego produktu jest uczynić sportowców lepszymi  i pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki w wybranej dyscyplinie sportu. Firma powstała w 1996 roku w babcinym garażu, a dziś ma własne laboratoria badawcze, w których doskonali swoje produkty z sezonu na sezon. Nie dziwi zatem fakt, że produkty marki mają swoich fanów na całym świcie i zdobywają liczne nagrody w swoich kategoriach. 

Przykładem modelu, który zdobył duże uznanie są buty Bandit 3Runner's World nadał im tytuł najlepszego buta, charakteryzującego się bardzo wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Model jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów biegowych marki Under Armour. W najnowszej kolekcji zyskał nowy, dynamiczny wygląd. Jest to propozycja zarówno dla osób zaczynających przygodę z bieganiem jak i doświadczonych zawodników.  Świetnie sprawdzi się zarówno w trakcie krótkich, szybkich treningów, jak i spokojnych, dłuższych wybiegań.

REKLAMA

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA