REKLAMA

Broda z charakterem

Odkryj w sobie dzikość budzącej się do życia natury wraz z kosmetykami od HØRDE.

Olejek do brody

To zestaw idealnie zbalansowanych naturalnych olejków roślinnych oraz witamin, które szybko przedostają się do cebulek włosów, odżywiając zarost oraz nadając mu zdrowy i naturalny wygląd. Zarost po nałożeniu kosmetyku staje się miękki i podatny na modelowanie. Olejki są niekomedogenne i nieaknegenne, co oznacza, że nie zapychają porów skóry, oraz nie tworzą warstwy utrudniającej wymianę tlenową oraz naturalny proces oczyszczania się skóry.

REKLAMA

Szampon do brody

Wyjątkowo delikatny szampon pozbawiony mydła i soli, oparty na bazie surfaktantów kokosowych. Delikatnie wymywa z brody resztki poprzednich kosmetyków, nie naruszając przy tym naturalnej bariery zarostu i skóry. Wymywa się w 100% nie pozostawiając na skórze i brodzie żadnych filmów, czym idealnie przygotowuje zarost na przyjęcie kolejnego kosmetyku. Kosmetyk został wzbogacony o 8 ekstraktów roślinnych.

Balsam do brody

Remedium na zniszczoną oraz trudną do ułożenia brodę bez efektu sklejania. Balsam głęboko odżywia zarost nadając mu miękkości i blasku, jednocześnie pozwalając na swobodne modelowanie. Balsam posiada bardzo silny chwyt, który utrzymuje się przez cały dzień, jednocześnie pozwala na swobodne przeczesanie zarostu, bez utraty chwytu. Kosmetyk został wzbogacony w masło kakaowe chroniące włos przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Zapach

Kosmetyki występują w dwóch odmiennych liniach zapachowych. Lumberjack to esencja świeżości i charakteru dzikiej natury, w której energetyczny zapach liści czarnej porzeczki przeplata się z żywicznym świerkiem oraz akordami świeżo ściętego drzewa . Uwodzicielski i zdecydowany Smoky Amber, to esencja żywicznego bursztynu połączona ze szlachetną wanilią w oparach aromatycznego kadzidła oraz ciężkich, skórzanych akordów.

Zestaw: 199zł (olejek z balsamem w sosnowej skrzynce)

  • hordewild.pl
  • barbersupply.pl
  • beardman.pl

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA