[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Briggs&Stratton Instart Challenge

Briggs&Stratton napędza każdą galę KSW, tym razem jednak gala KSW 31, która odbyła się 23 maja w trójmiejskiej hali ERGO Arena miała wyjątkowy charakter.

Briggs&Stratton
W specjalnie wydzielonej „Strefie Fana  Briggs&Stratton”, której gospodarzem był światowej sławy mistrz MMA Mamed Khalidov, każdy mógł osobiście sprawdzić jak łatwo uruchamia się kosiarkę z nowym silnikiem Briggs&Stratton 775iS INSTART®.

REKLAMA

Bez pociągania za linkę rozrusznika, bez pompowania paliwa i ssania – wystarczyło nacisnąć guzik, a silnik odpalał za każdym razem. Jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty.

Największym wyzwaniem, a jednocześnie główną atrakcją INSTART Challenge był wyścig z Mamedem Khalidovem na traktorkach napędzanych przez Briggs&Stratton.

Żródło: materiały prasowe Briggs&Stratton

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij