Briggs&Stratton Instart Challenge

Briggs&Stratton napędza każdą galę KSW, tym razem jednak gala KSW 31, która odbyła się 23 maja w trójmiejskiej hali ERGO Arena miała wyjątkowy charakter.

Briggs&Stratton

W specjalnie wydzielonej „Strefie Fana  Briggs&Stratton”, której gospodarzem był światowej sławy mistrz MMA Mamed Khalidov, każdy mógł osobiście sprawdzić jak łatwo uruchamia się kosiarkę z nowym silnikiem Briggs&Stratton 775iS INSTART®.

Briggs&Stratton

Bez pociągania za linkę rozrusznika, bez pompowania paliwa i ssania – wystarczyło nacisnąć guzik, a silnik odpalał za każdym razem. Jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty.

Briggs&Stratton

Największym wyzwaniem, a jednocześnie główną atrakcją INSTART Challenge był wyścig z Mamedem Khalidovem na traktorkach napędzanych przez Briggs&Stratton.

Żródło: materiały prasowe Briggs&Stratton

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA