Breitling Colt Skyracer

Manufaktura Breitlinga nie ustaje w pogoni za doskonałością i niezmiennie pozostaje w czołówce zegarmistrzowskiej innowacyjności.

Breitling Colt Skyracer
Breitling Colt Skyracer

Inwestowanie w najnowsze technologie, udoskonalanie metod produkcji – wszystko to sprawia, że Breitling może pochwalić się niesamowitą jakością swych czasomierzy. Zegarki Breitling wytwarzane są w 100% w Szwajcarii oraz, co jest absolutnym ewenementem, wszystkie mechanizmy manufaktury certyfikowane są przez COSC – ogółem zaledwie 3% spośród szwajcarskich zegarków. 

Breitling Colt Skyracer - cena: 8970 zł

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!

PROMOCJE

Garmin Instinct Crossover – analogowy zegarek z inteligentnymi funkcjami

Nowa technologia RevoDrive™, wbudowane aplikacje sportowe, szeroki wachlarz funkcji monitorowania zdrowia i aktywności, a do tego ładowanie solarne. To nowy, lepszy standard hybrydowego smartwatcha.

REKLAMA