[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Braun i gwiazdy piłki nożnej

Braun pomoże europejskim gwiazdom piłki nożnej: Raphaëlowi Varane, Ericowi Dierowi i Romanowi Zobninowi zapanować nad goleniem i stylizacją zarostu.

Braun, Rafael Varane
Braun, wiodąca marka golarek foliowych na świecie zyskała dziś trzech piłkarskich  ambasadorów – Raphaëla Varane (Real Madryt), Erica Diera (Tottenham Hotspur) i Romana Zobnina (Spartak Moskwa). Europejscy piłkarze będą promować golarki Braun Series 3 oraz zestawy do strzyżenia i trymery do zarostu, narzędzia zaprojektowane tak, aby znacznie skrócić czas golenia i pozwolić mężczyznom skupić się na tym, co naprawdę ważne. 

Styl życia piłkarza uosabia potrzebę współczesnego mężczyzny, który każdego dnia musi wykonywać wiele różnych zadań jednocześnie, aby móc osiągnąć to, co naprawdę ważne. Golarki i narzędzia do stylizacji marki Braun działają świetnie za każdym pociągnięciem, co pozwala mężczyznom odciągnąć myśli od golenia i skupić się na codziennych wyzwaniach.

REKLAMA

W ramach kampanii Braun, Raphaël Varane, Eric Dier i Roman Zobnin podejmą wyzwanie precyzyjnego golenia przy użyciu golarki Braun Series 3 ProSkin. Braun nawiązał także współpracę z EA Sports, więc aby utrudnić rywalizację, gwiazdy piłki nożnej podczas golenia zagrają w Need for Speed na smartfonach.

Tematem kampanii Braun są codzienne wyzwania, które na swojej drodze spotykają mężczyźni na całym świecie. Akcja ma na celu zmotywować ich do przekraczania własnych granic i pokonywania przeszkód. Kampania dedykowana jest golarkom Braun Series 3 ProSkin i urządzeniom do stylizacji.

Braun Series 3 ProSkin zapewniają najwyższą precyzję golenia za jednym pociągnięciem, a narzędzia do stylizacji marki Braun umożliwiają mężczyznom stworzenie idealnej stylizacji zarostu. Produkty zostały opracowane z myślą o najbardziej wydajnych i precyzyjnych rezultatach. Dostosowują pracę do każdego wyzwania, które staje im na przeszkodzie podczas codziennej pielęgnacji. 

Wyzwania są tym, co nas kształtuje. Braun daje mężczyznom narzędzia, które pomagają im po mistrzowsku zadbać o zarost i pielęgnację, aby mogli łatwo pokonać wszelkie wyzwania, które staną im na drodze.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij