Black Week w Militaria.pl

Popularny okres przedświątecznych wyprzedaży to już nie tylko “czarny piątek”. W Militaria.pl promocje trwać będą cały tydzień.

To idealny czas na upolowanie markowych produktów w atrakcyjnych cenach. To także szansa na wcześniejsze zaopatrzenie się w świąteczne prezenty! W dniach od 25 listopada do 2 grudnia (włącznie) w największym w Polsce sklepie strzelecko-outdoorowym znaleźć można między innymi odzież, latarki, multitoole a także, wiatrówki, czy akcesoria do samoobrony.

Aż o połowę przeceniony jest pistolet do samoobrony HDR 50 T4E wyprodukowany przez firmę Umarex. Model ten strzela różnymi rodzajami kul: gumowymi, gumowo-metalowymi oraz pieprzowymi. Dostępny jest bez zezwolenia. Sprawdź wszystkie promocje w Militaria.pl!

Warto przyjrzeć się także rabatowi 15% na wszystkie multitoole legendarnej firmy Leatherman. To doskonały pomysł na męski prezent, niezależnie od wieku obdarowywanego. Militaria.pl oferuje również 15% zniżki na mocne latarki marki Olight. 20% taniej można zakupić rękawice Mechanix. W ofercie Militaria.pl znajdują się te ocieplane, na zimę, ale również robocze czy specjalistyczne, przydatne podczas treningów na siłowni i w terenie.

W okresie jesienno-zimowym prawie codziennie mamy do czynienia z przekroczonymi normami dotyczącymi jakości powietrza. W związku z tym warto przyjrzeć się ofercie masek antysmogowych firmy Respro, które podczas Black Week w Militaria.pl są tańsze aż o 25%.

Inne atrakcyjne rabaty:

-20% na całą ofertę marki Helikon-Tex

-15% na wiatrówki marki Hatsan, w tym karabinki klasycznie łamane oraz PCP

-20% na wybrane repliki pistoletów Glock do

do -50% na lornetki Bushnell do

do -25% na wybrane repliki air soft gun marki Cybergun

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA