Black Week w Militaria.pl

Popularny okres przedświątecznych wyprzedaży to już nie tylko “czarny piątek”. W Militaria.pl promocje trwać będą cały tydzień.

To idealny czas na upolowanie markowych produktów w atrakcyjnych cenach. To także szansa na wcześniejsze zaopatrzenie się w świąteczne prezenty! W dniach od 25 listopada do 2 grudnia (włącznie) w największym w Polsce sklepie strzelecko-outdoorowym znaleźć można między innymi odzież, latarki, multitoole a także, wiatrówki, czy akcesoria do samoobrony.

REKLAMA

Aż o połowę przeceniony jest pistolet do samoobrony HDR 50 T4E wyprodukowany przez firmę Umarex. Model ten strzela różnymi rodzajami kul: gumowymi, gumowo-metalowymi oraz pieprzowymi. Dostępny jest bez zezwolenia. Sprawdź wszystkie promocje w Militaria.pl!

Warto przyjrzeć się także rabatowi 15% na wszystkie multitoole legendarnej firmy Leatherman. To doskonały pomysł na męski prezent, niezależnie od wieku obdarowywanego. Militaria.pl oferuje również 15% zniżki na mocne latarki marki Olight. 20% taniej można zakupić rękawice Mechanix. W ofercie Militaria.pl znajdują się te ocieplane, na zimę, ale również robocze czy specjalistyczne, przydatne podczas treningów na siłowni i w terenie.

W okresie jesienno-zimowym prawie codziennie mamy do czynienia z przekroczonymi normami dotyczącymi jakości powietrza. W związku z tym warto przyjrzeć się ofercie masek antysmogowych firmy Respro, które podczas Black Week w Militaria.pl są tańsze aż o 25%.

Inne atrakcyjne rabaty:

-20% na całą ofertę marki Helikon-Tex

-15% na wiatrówki marki Hatsan, w tym karabinki klasycznie łamane oraz PCP

-20% na wybrane repliki pistoletów Glock do

do -50% na lornetki Bushnell do

do -25% na wybrane repliki air soft gun marki Cybergun

Zobacz również:
Taśmy oporowe mogą skutecznie zastąpić cięższy sprzęt treningowy za ułamek jego ceny. Oferują przy tym większą wszechstronność. Zobacz, jak z nich umiejętnie korzystać.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA