Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

Black Friday w DR SMILE fot. materiały prasowe

Proste zęby - jakie to ma właściwie znaczenie?

Estetyczne, zdrowotne, ale przede wszystkim budujące pewność siebie. Mając proste, zdrowe, białe zęby uśmiechamy się częściej, a to z kolei sprawia, że czujemy się atrakcyjniej i bardziej komfortowo we własnym ciele. Prawidłowo ustawione zęby to także większy komfort podczas jedzenia i mówienia.

O co chodzi w leczeniu DR SMILE?

DR SMILE zebrał doświadczenia pacjentów, którzy chcieli pozbyć się problemu krzywych zębów i dzięki nowej technologii stworzył rozwiązanie, dzięki któremu można uporać się z tematem szybciej, łatwiej i wygodniej.

W naszym procesie wyeliminowaliśmy wszystko to, co naszym zdaniem sprawiało, że osoby marzące o prostych zębach nie zdecydowały się do tej pory na leczenie. Dzięki naszej metodzie leczenie jest niemal niewidoczne, pozbawione konieczności odbywania regularnych wizyt dentystycznych i znacznie tańsze. - mówi Ania Zięciak, Country Managerka DR SMILE w Polsce.

Pozostaje stosować się do wszystkich wskazówek i czekać na efekty. To oczekiwanie nie będzie jednak zbyt długie, bo pacjenci średnio osiągają cel leczenia w 4 do 9 miesięcy. To kilkukrotnie krócej, niż w przypadku leczenia tradycyjną metodą z użyciem stałego aparatu nazębnego - dodaje Ania Zięciak.

Black Friday - warto złapać promocję

W Listopadzie DR SMILE przygotowało dla wszystkich specjalną ofertę cenową - rabat na leczenie w wysokości 1000 zł oraz bezpieczny i profesjonalny zestaw wybielający zęby o wartości 900 zł gratis. Warto skorzystać, bo to najlepsza oferta roku!