REKLAMA

Biolonica - krem na samczą skórę

Biolonica wykorzystuje komórki macierzyste – naturalne substancje  o wysokiej skuteczności w regeneracji skóry. Komórki macierzyste to krok milowy w odmładzaniu skóry. Ich zadaniem jest mobilizacja innych komórek do odnowy i regeneracji. Dzięki komórkom macierzystym skóra ma szansę na autonaprawę.  

Biolonica
Doskonała formuła kremu idealnie pielęgnuje skórę mężczyzn. Codzienna kuracja zapewnia regenerację, głębokie nawilżanie i odżywienie skóry. Wzmacnia ochronę skóry, łagodzi wszelkie podrażnienia, doskonale odżywia i koi zmęczoną skórę. Działa antystresowo dla skóry. Do stosowania na dzień i na noc. Przyjemny, delikatny, męski zapach.

Produkt zawiera surowce pozyskiwane z naturalnych, ekologicznych upraw. Receptury posiadają ponad 90% surowców pochodzenia naturalnego.

REKLAMA

Składniki:

Komórki macierzyste - Roślinne Komórki Macierzyste z jabłoni  - zapewniają długowieczność oraz dostarczają niezbędnych metabolitów komórkom macierzystym skóry. Zwalczają wolne rodniki. Działają naprawczo na skórę pozbawioną jędrności i elastyczności przez tzw. stres oksydacyjny. Główne właściwości komórek macierzystych z jabłoni to ochrona komórek skóry, poprawa jej kondycji, odmłodzenie, regeneracja, wzrost jędrności i elastyczności naskórka oraz skóry właściwej.

Olej Jojoba – chroni skórę przed nadmierną utratą wody, zawiera wysoką zawartość witaminy E ( tokoferoli), co przyczynia się do działania antyoksydacyjnego i regenerującego.

Witamina E – nazywana „witaminą młodości”.

Ekstrakt z pestek jabłek - bogaty w składniki regenerujące, odżywcze.

Allantoina - silne działanie łagodzące.

Masło Cupuacu – emolient o silnych i długotrwałych właściwościach zmiękczających, łagodzących, wygładzających oraz nawilżających. Zawiera fitosterole, witaminę E. Jest naturalnym filtrem promieniochronnym chroniącym skórę przed działaniem promieni UVB i opóźniającym procesy jej starzenia.

Cena:  65,00 zł / 50 ml (Produkt dostępny w sklepie na www.biolonica.com)

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA