REKLAMA

Bio Ice Tea Bez cukrów pod marką GO BIO w każdym sklepie Biedronka

Już od 20 kwietnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce można znaleźć parzone, naturalne, ekologiczne herbaty bezcukrowe GO BIO w trzech unikalnych, funkcjonalnych wariantach wyprodukowane dla Jeronimo Martins specjalnie przez Soti Natural sp. z o.o. . To zdrowe ice tea, zaparzone w bardzo precyzyjny sposób tak by zachowane zostały naturalne antyoksydanty.

go bio fot. Materiały prasowe
Antyoksydanty to naturalne substancje, które m.in. uwalniane są w procesie parzenia. To czy zostaną uwolnione zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak chroni swój opatentowany 50 minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości antyoksydantów w butelkowanych herbatach. Dlaczego antyoksydanty są istotne ? Wpływają one korzystnie na sylwetkę, usuwają nadmiar wody z organizmu oraz przyspieszają metabolizm i regenerację organizmu.

Istnieją badania że jeśli chce się zgubić trochę ciała w okolicy brzucha pomocne są w tym szczególnie polifenole i katchiny, czyli właśnie antyoksydanty jakie znajdziecie w herbatach butelkowanych GO BIO. Antyoksydanty znajdziemy w precyzyjnie zaparzonej herbacie, odpowiednio uprawianych oraz odpowiednio przechowywanych owocach i warzywach.

Wygodna butelka herbaty GO BIO dostępnej w każdej Biedronce jest idealnym sposobem na uzupełnienie antyoksydantów a dodatkowo napojem zupełnie bez cukrów. Gdy za oknem upały taka herbata najlepiej gasi pragnienie, nie zawiera cukrów więc nie powoduje zwiększonego apetytu i pragnienia, ale też nie jest neutralna w smaku jak np. woda dzięki czemu nasz mózg czuje, że uzupełnił płyny.

W Biedronce znajdziecie trzy warianty herbat w butelce GO BIO:

  • klasyczna zielona herbata sencha zaparzona przy użyciu liści oraz wody,
  • biała herbata z jaśminem – w składzie także jedynie naturalne, ekologiczne składniki – biała herbata, jaśmin oraz woda,
  • rooibos – herbatka czerwona zaparzona z czerwonokrzewu.

Wszystkie napoje marki GO BIO w ofercie Biedronki, podobnie jak inne herbaty produkcji Soti Natural, zawierają zero kalorii i są bezcukrowe. Do ich wytworzenia nie użyto również żadnych słodzików, a składy są w pełni naturalne. Dzięki temu napoje GO BIO w wygodnych opakowaniach stanowią świetną alternatywę dla pełnych sztucznych dodatków słodkich napojów.

Szukajcie w wszystkich Biedronkach na dziele z napojami lub produktami ekologicznymi.

Więcej informacji będzie można znaleźć w gazetkach sieci Biedronka oraz materiałach promocyjnych linii produktów GO BIO, a także na stronie www.sotinatural.com.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA