[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bike Maraton Wisła czyli jazda w Beskidach

Męski, wymagający, dla twardzieli. Nie, to nie boks ani rugby, lecz kolarstwo górskie.A jeśli mowa o kolarstwie górskim to tylko Bike Maraton w Wiśle. Sprawdź, jak zapowiadają się tegoroczne zmagania na lesistych zboczach.

Stało się. Rok minął szybko i znów pora na ściganie w Beskidzie Śląskim. Znów Bike Maraton wystartuje z gościnnej Wisły i mamy nadzieję, że nękające nas w latach poprzednich tropikalne temperatury tym razem trochę odpuszczą.

Plac Hoffa już od piątku 17 czerwca zamieni się więc w centrum kolejnej rowerowej przygody - pamiętajcie - biuro zawodów będzie otwarte już dzień przed zawodami od 16:00 do 21:00. Warto odebrać pakiet startowy już w piątek, bo wiślańska edycja Bike Maratonu zawsze ściąga na start sporo amatorów MTB. W sobotę biuro i zapisy ruszają ponownie od godziny 8:00, a cały czas można zapewnić sobie start w tej edycji drogą elektroniczną.

REKLAMA

Na trasach tegorocznego Bike Maratonu w Wiśle będzie trochę zmian względem lat ubiegłych - wszystko po to aby zawody stały się jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej atrakcyjne. Na pewno będzie to kolejny prawdziwy górski maraton i to nie tylko z nazwy. Będzie więcej odcinków technicznych, kosztem długich i niebezpiecznych zjazdów.

Po takich właśnie edycjach w Polanicy - Zdroju i Wałbrzychu nie można przecież za bardzo hamować. Niech Beskid Śląski pokaże na co go stać.

Dystans MINI tradycyjnie będzie najłatwiejszy i najkrótszy. Tym razem będzie miał 24 km, a suma przewyższeń wyniesie 870 m. Organizatorzy promują dystans MINI jako dostępny dla każdego - w sam raz na rodzinną rowerowo - górską przygodę. Choć oczywiście pamiętać należy, że ścigamy się jednak w górach.

Dystans MEGA to dystans średni - wymagający, zwłaszcza w Wiśle. Tu do przejechania będzie 46 km, a przewyższenia sięgną 2000 m. I w końcu GIGA - zawsze najdłuższy i najtrudniejszy. Tu mamy "tylko" 64 km, ale suma przewyższeń to 2700 m!

Trasa będzie wiodła przez Trzy Kopce, zawita na moment do Brennej, a potem na Stary Groń, Hołcynę i Grabową. Meta oczywiście w centrum Wisły.

Równolegle z Bike Maratonem miasto Wisła przygotowało szereg atrakcji i niespodzianek dla mieszkańców i turystów i na pewno warto tam zajrzeć podczas najbliższego weekendu.

Bike Maraton wyruszy z centrum Wisły w sobotę o godz. 11:00, a już pół godziny później rozpoczniemy rywalizację w Dziecięcym Bike Maratonie. Dzień po Bike Maratonie zapraszamy na II Górski Wiślański Półmaraton i Wiślańską "10" - dwie kolejne okazje do górskiego biegania. W tym roku bieg został włączony do cyklu Runner's World Super Bieg i razem z Bike Maratonem tworzy Aktywny Weekend w Wiśle.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij