REKLAMA

Big Bold - nowa kolekcja zegarków Swatch

Big Bold to nowa linia zegarków marki Swatch, zainspirowana odważnymi pomysłami, zaprojektowana dla jeszcze śmielszych indywidualistów. Każdy z sześciu wyrazistych modeli nawiązuje do miejskiego stylu streetwear i szeroko pojętej kultury miejskiej.

Swatch
Nowa linia produktów szwajcarskiego producenta zegarków jest idealnym wyborem dla osób, które nie boją się wyróżniać. Big Bold to nie tylko zegarek, to nastawienie i sposób postrzegania świata. To nieoczekiwany dodatek podkreślający pewność siebie. Kolekcję Big Bold z pewnością doceni każdy, kto chce być zauważony.

Wszystkie sześć modeli, od BBBlack po BBBeauty, charakteryzują się dużą kopertę o średnicy 47 mm z wyjątkowo płaskim szkłem. Trójwymiarowe akcenty, umieszczone na tarczy i pasku, nadają zegarkom wielkomiejskiego charakteru, a stonowane tło podkreśla wyrazisty współczesny styl. Fluorescencyjne wskazówki w kształcie strzałek zadbają natomiast o wskazanie prawidłowego kierunku kolejnych działań. To co dodatkowo wyróżnia ten model to koronka umieszczona w nietypowym miejscu – na godzinie drugiej.

REKLAMA

Odważ się! Wyróżnij się!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA