REKLAMA

Wirtualny Bieg po Nowe Życie [stream na żywo]

Kolejna edycja Biegu po Nowe Życie – społecznej inicjatywy wsparcia polskiej transplantologii –odbędzie się po raz pierwszy w formule online. Połączymy się z osobami po przeszczepieniu z kilkudziesięciu polskich miast! Poniżej znajdziesz transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Bieg po nowe życie online mat. prasowe

W ponad trzygodzinnej audycji na żywo, która rozpocznie się 21 czerwca o godzinie 16.00 udział wezmą znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej i partnerzy projektu. Niezmiennie dla nas najważniejsze są osoby po przeszczepieniu, to o nich jest i dla nich maszeruje Bieg po Nowe Życie – podkreśla Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia.

Mamy już zgłoszenia kilkudziesięciu osób, które dzięki transplantacji otrzymały szansę na drugie życie. Wszyscy oni połączą się z nami w czasie transmisji, niektórzy na pewno pokażą nam swoje rodziny i przyjaciół, pozdrowią z miejsc, w których mieszkają z nadzieją, że planowany na październik warszawski Bieg po Nowe Życie wróci do formuły sprzed epidemii – tłumaczy Pilarz. Zachęcamy osoby po przeszczepieniu, by maszerowały z kijami do nordic walking w towarzystwie rodzin i przyjaciół w parkach, lasach, na skwerach i pokazały nam taki marsz w trakcie połączeń – dodaje.

W nowej odsłonie Biegu po Nowe Życie zostały przygotowane trzy studia telewizyjne: w Wiśle, która pełnić będzie rolę gospodarza Biegu, w Warszawie i Wrocławiu. W rozmowach z naszymi gośćmi będziemy poruszać tematy ważne dla polskiej transplantologii, nie zabraknie jednak tematów lżejszych – informuje Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador Biegu po Nowe Życie. Jedną z godzin przekazu wypełnią sztafety nordic walking, tym razem w formule symbolicznej, jednak nawiązującej do tradycji wydarzenia. We wrocławskim studio będzie też redaktor naczelny Men's Health oraz Joanna Dudzińska - redaktorka fitness Women's Health, oraz Marek Dudziński, redaktor naczelny Runner's World, pisujący również do MH. Zapraszamy!

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA