Bezpieczne suszenie i ochrona twoich ubrań

Candy RapidO RO to wszechstronne, szybkie i niezawodne suszarki do ubrań.

Candy Candy

Zastosowane w urządzeniach nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo twojej odzieży – bez ryzyka skurczenia się, utraty kształtu czy mechacenia się tkanin. Oferują 14 programów suszenia, przez co zadbają o każdy rodzaj tkaniny, również te najbardziej delikatne. Pozwalają wysuszyć nawet niewielką ilość prania, inteligentnie zarządzając zużyciem energii, przy optymalnej ochronie twoich ubrań.

Idealnie sucha odzież

Od jakiegoś czasu suszarki cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Ich zadaniem jest wysuszenie ubrań bez konieczności rozwieszania prania w mieszkaniu i długiego oczekiwania na jego wyschnięcie. Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na jego ładowność oraz dostosowanie do naszych potrzeb. Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S mają pojemność do 10 kg i wyposażone są w 14 programów, w tym 8 automatycznych i 6 czasowych. Korzystając z programów automatycznych, urządzenie samo dobierze parametry na podstawie choćby wagi prania.

Dodatkowo możemy skorzystać z takich opcji jak: gotowe do prasowania, suche do powieszenia czy suche do szafy. W zależności od wybranego przez nas wariantu czujniki w urządzeniu dostosują czas trwania cyklu do aktualnego poziomu wilgotności. Suszarki Candy dają też możliwość pozbycia się szybko i skutecznie zagnieceń z ubrań, które właśnie wyjęliśmy z szafy. To nie lada gratka dla osób, które nie przepadają za prasowaniem.

Suszenie jest bezpieczne

Rozważając zakup suszarki wiele osób boryka się ze stereotypem, że może ona niszczyć ubrania, zmienić ich kolor czy naruszyć strukturę włókien. Nic bardziej mylnego. Suszarki Candy RapidO wyposażone są w szereg nowoczesnych technologii, dzięki którym twoje ubrania są bezpieczne. Automatyka wagowa wraz z czujnikami kontrolującymi wilgotność nie dopuści do przesuszenia prania, a pompa ciepła pozwoli wysuszyć ubrania w niższej temperaturze, co chroni odzież przed zniszczeniem. Nie ma też ryzyka skurczenia się ubrań, czy utraty ich kształtu z uwagi na zamontowane czujniki bezpieczeństwa. Co więcej, suszarka wygładzi ubrania przez co będą one miękkie i delikatne. Praktyczną funkcją jest także możliwość „odkłaczania” czyli pozbycia się kłaczków z odzieży, a dzięki funkcji Super Easy, czas na prasowanie jest o połowę krótszy. Urządzenia posiadają również certyfikat Woolmark gwarantujący bezpieczeństwo suszenia nawet najbardziej delikatnych tkanin.

Oszczędne suszenie odzieży

Pompa ciepła zastosowana w suszarkach Candy RapidO jest bardzo efektywna ekonomicznie. Dzięki jej zastosowaniu miesięczny koszt użytkowania suszarki obniżył się ponad trzykrotnie. Dodatkowym atutem suszarek Candy RapidO jest funkcja Smart Start Delay, która pozwala na zaprogramowanie startu pracy urządzenia o dowolnej porze, np. gdy koszty energii są znacząco niższe.

Podłączenie suszarki

Montaż urządzenia jest niezwykle prosty. Nie musisz podłączać suszarki do odpływu kanalizacyjnego, wystarczy podłączenie do prądu. Nowoczesne suszarki Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S wyposażone są w pojemnik EasyCase umiejscowiony na drzwiach suszarki. Ten łatwy do wyciągnięcia pojemnik, ułatwia zbieranie wody, a także pozwala na ponowne jej wykorzystanie. Ergonomiczny kształt i ulepszona struktura pojemnika znacząco ułatwia obsługę suszarki. Takie rozwiązanie pozwala także na umieszczenie suszarki na pralce czy w innym, dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Innowacyjne rozwiązania

Suszarki Candy RapidO zostały zaprojektowane tak, aby wszelki wysiłek przy ich ładowaniu i rozładowywaniu był jak najmniejszy – dzięki większemu i wyższemu otworowi drzwiowemu oraz rewolucyjnemu interfejsowi konsoli dotykowej. Dodatkowo wyposażone zostały w wyświetlacz w języku polskim. A dzięki aplikacji Simply-Fi użytkownicy mają dostęp do szerokiej oferty inteligentnych funkcji, takich jak zdalne sterowanie oraz porady dotyczące suszenia i kontroli urządzenia.

Dostępność i ceny suszarek CandyRapidO:

  • Candy RO H10A2TE-S (obręcz biała) – sklepy RTV EURO AGD, cena: 2 499 zł
  • Candy RO H10A2TCEX-S (obręcz srebrna) – sklepy Media Expert, cena: 2 549 zł
Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA