[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Beach Ball Tour 2010: znamy mistrzów Polski

Triumfem Rafała Szternela i Damiana Wojtasika zakończył się Beach Ball Tour 2010, czyli mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. BBT to impreza o największej randze sportowej w kraju, w której udział biorą najlepsi zawodnicy w rankingu PZPS.

Beach Ball Tour 2010 (fot. Sport Mega Marketing)
Turnieje eliminacyjne, które miały wyłonić finalistów tegorocznych mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, odbywały się od początku lipca na plażach Ustki, Krynicy Morskiej, Ustronia Morskiego i Kołobrzegu. Ostatecznie do finału rozgrywanego przez trzy dni w Niechorzu, na przemian w słońcu i deszczu, zakwalifikowane zostały 24 pary z największym dorobkiem punktowym w rankingu PZPS.

Zdobywcami tytułów mistrzowskich zostali Rafał Szternel i Damian Wojtasik, którzy w meczu finałowym pokonali w tie breaku Rafała Matusiaka i Tomasza Sińczaka 2:1. Pierwszego seta po zaciętej walce zwyciężyli Matusiak i Sińczak 19:21, jednak w kolejnym późniejsi triumfatorzy cyklu nie dali im szans, wygrywając 21:13.

REKLAMA

W trzecim, decydującym secie przewaga Szternela i Wojtasika była wyraźnie widoczna od samego początku starcia. Obaj siatkarze zdobywali punkty seriami, a Matusiak z Sińczakiem byli momentami bezradni. Nie pomogła im nawet przerwa medyczna. To Szternel i Wojtasik rządzili na boisku, a publiczność gromkimi brawami nagradzała ich efektowne akcje, dzięki którym wygrali tego seta aż 15:5.

Brązowe medale MP powędrowały do Grzegorza Klimka i Dominika Witczaka, którzy w decydującym o ostatnim miejscu na podium spotkaniu pokonali 2:0 (21:15, 21:14) Mateusza Radojewskiego i Marcina Melnarowicza.

Złote medale oraz puchary nowym mistrzom Polski wręczył Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Zdobywcy drugiego miejsca puchary i medale otrzymali z rąk Konstantego Tomasza Oświęcimskiego, posła na sejm RP, a brązowe medale wręczył Robert Skraburski, wójt gminy Rewal.

Relacje z poszczególnych meczów, wywiady z zawodnikami i gośćmi oraz tabela wyników znajduje się na stronie www.radiopolskasiatkowka.pl.

Men's Health był patronem medialnym cyklu Beach Ball Tour 2010.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij