Barberowóz ZEW for men

Ostre, stylowe cięcie prosto spod rąk doświadczonych barberów, a to wszystko w samochodzie ciężarowym na rockowym festiwalu? Polska marka ZEW for men, produkująca naturalne kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn, ponownie zaskoczyła swoich klientów i zaprezentowała przy okazji festiwalu ZEW się budzi w Lesku swój mobilny barbershop, czyli barberowóz ZEW for men, który z chęcią odwiedziłby każdy szanujący się brodacz i golibroda.

zew fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego ZEW się budzi, która odbyła się 3 oraz 4 maja w Lesku położonym w Bieszczadach, mobilny barbershop okazał się strzałem w dziesiątkę. Mieszczący się w oryginalnym ZILe z 1987 roku barbershop, to gratka nie tylko dla każdego fana motoryzacji, ale również zwolennika stylowego męskiego wyglądu.

REKLAMA

W samochodzie zostały umieszczone dwa stanowiska barberskie, gdzie barberzy - eksperci ZEW for men, mogą zadbać o brodę nawet najbardziej wymagającego miejskiego drwala i przy pomocy brzytwy odmienić jego wygląd. Barberowóz przez cały festiwal był oblegany zarówno przez brodaczy, jak i golibrody, którzy ustawiali się w kolejce, aby móc skorzystać z barberskich usług i porad oraz zapoznać się z nową linią kosmetyków do pielęgnacji ZEW for men z czarną hubą.

Zobacz również:
Na pierwszy rzut oka pytanie jest absurdalne. Przecież wszyscy wiedzą, że pomaga. Skąd wiedzą? Jak to skąd, z reklam przecież. Taka ładna pani magister w eleganckim kitlu polecała. Szkoda tylko, że wyniki badań nie są dla magnezu równie łaskawe co sympatyczna farmaceutka. Bo według nich wcale nie jest on lekarstwem na skurcze mięśni. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA