REKLAMA

Barberowóz ZEW for men

Ostre, stylowe cięcie prosto spod rąk doświadczonych barberów, a to wszystko w samochodzie ciężarowym na rockowym festiwalu? Polska marka ZEW for men, produkująca naturalne kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn, ponownie zaskoczyła swoich klientów i zaprezentowała przy okazji festiwalu ZEW się budzi w Lesku swój mobilny barbershop, czyli barberowóz ZEW for men, który z chęcią odwiedziłby każdy szanujący się brodacz i golibroda.

zew fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego ZEW się budzi, która odbyła się 3 oraz 4 maja w Lesku położonym w Bieszczadach, mobilny barbershop okazał się strzałem w dziesiątkę. Mieszczący się w oryginalnym ZILe z 1987 roku barbershop, to gratka nie tylko dla każdego fana motoryzacji, ale również zwolennika stylowego męskiego wyglądu.

W samochodzie zostały umieszczone dwa stanowiska barberskie, gdzie barberzy - eksperci ZEW for men, mogą zadbać o brodę nawet najbardziej wymagającego miejskiego drwala i przy pomocy brzytwy odmienić jego wygląd. Barberowóz przez cały festiwal był oblegany zarówno przez brodaczy, jak i golibrody, którzy ustawiali się w kolejce, aby móc skorzystać z barberskich usług i porad oraz zapoznać się z nową linią kosmetyków do pielęgnacji ZEW for men z czarną hubą.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA