[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Barberowóz ZEW for men

Ostre, stylowe cięcie prosto spod rąk doświadczonych barberów, a to wszystko w samochodzie ciężarowym na rockowym festiwalu? Polska marka ZEW for men, produkująca naturalne kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn, ponownie zaskoczyła swoich klientów i zaprezentowała przy okazji festiwalu ZEW się budzi w Lesku swój mobilny barbershop, czyli barberowóz ZEW for men, który z chęcią odwiedziłby każdy szanujący się brodacz i golibroda.

zew fot. Materiały prasowe
Podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego ZEW się budzi, która odbyła się 3 oraz 4 maja w Lesku położonym w Bieszczadach, mobilny barbershop okazał się strzałem w dziesiątkę. Mieszczący się w oryginalnym ZILe z 1987 roku barbershop, to gratka nie tylko dla każdego fana motoryzacji, ale również zwolennika stylowego męskiego wyglądu.

W samochodzie zostały umieszczone dwa stanowiska barberskie, gdzie barberzy - eksperci ZEW for men, mogą zadbać o brodę nawet najbardziej wymagającego miejskiego drwala i przy pomocy brzytwy odmienić jego wygląd. Barberowóz przez cały festiwal był oblegany zarówno przez brodaczy, jak i golibrody, którzy ustawiali się w kolejce, aby móc skorzystać z barberskich usług i porad oraz zapoznać się z nową linią kosmetyków do pielęgnacji ZEW for men z czarną hubą.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij