BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT

Manufaktura Breitling powstała w 1884 roku. Jej założyciel – Leon Breitling od początku postanowił skoncentrować się na produkcji chronografów i innych przyrządów pomiarowych.

BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT
BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT

Chronometr: tak
Mechanizm: automatyczny
Kaliber: Breitling 01
Rezerwa chodu: 70 h
Kamienie łożyskujące: 47
Funkcje: wskazówkowy, chronograf, datownik, mały sekundnik
Rodzaj koperty: Breitlight®
Wymiary koperty: 50 mm
Szkło: szafirowe antyrefleksyjne
Pasek/bransoleta: pasek parciany
Zapięcie: motylkowe
Wodoszczelność: 100 m
Gwarancja producenta: 5 lat
Cena: 36 670 zł

Manufaktura Breitling powstała w 1884 roku. Jej założyciel – Leon Breitling od początku postanowił skoncentrować się na produkcji chronografów i innych przyrządów pomiarowych. W niedługim czasie firma zyskała zasłużone uznanie wśród pionierów awiacji, którzy potrzebowali solidnych mierników o doskonałych parametrach roboczych. W latach 30. Breitling wprowadził na rynek swoje pierwsze chronografy pokładowe. Stanowiły one wyposażenie myśliwców walczących w czasie II wojny światowej. Po wojnie, wraz z ogromnym ożywieniem w transporcie lotniczym, instrumenty marki Breitling zagościły w kokpitach najlepszych śmigłowców, a wkrótce potem i samolotów odrzutowych. I tak podbój przestworzy trwa do dziś.

Breitling nie ustaje w pogoni za doskonałością, związaną z awiacją i sięganiem po niemożliwe. Niezmiennie pozostaje w czołówce zegarmistrzowskiej innowacyjności. Inwestowanie w najnowsze technologie, udoskonalanie metod produkcji – wszystko to sprawia, że Breitling może pochwalić się perfekcyjną wręcz jakością swych czasomierzy. Warto wspomnieć, że zegarki Breitling wytwarzane są w 100% w Szwajcarii oraz, co jest absolutnym ewenementem, wszystkie mechanizmy manufaktury certyfikowane są przez COSC – jest to gwarancja niezrównanej precyzji wskazań, obejmująca ogółem zaledwie 3% spośród szwajcarskich zegarków.

REKLAMA