[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT

Manufaktura Breitling powstała w 1884 roku. Jej założyciel – Leon Breitling od początku postanowił skoncentrować się na produkcji chronografów i innych przyrządów pomiarowych.

BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT BREITLING AVENGER HURRICANE 12H BREITLIGHT
Chronometr: tak
Mechanizm: automatyczny
Kaliber: Breitling 01
Rezerwa chodu: 70 h
Kamienie łożyskujące: 47
Funkcje: wskazówkowy, chronograf, datownik, mały sekundnik
Rodzaj koperty: Breitlight®
Wymiary koperty: 50 mm
Szkło: szafirowe antyrefleksyjne
Pasek/bransoleta: pasek parciany
Zapięcie: motylkowe
Wodoszczelność: 100 m
Gwarancja producenta: 5 lat
Cena: 36 670 zł

Manufaktura Breitling powstała w 1884 roku. Jej założyciel – Leon Breitling od początku postanowił skoncentrować się na produkcji chronografów i innych przyrządów pomiarowych. W niedługim czasie firma zyskała zasłużone uznanie wśród pionierów awiacji, którzy potrzebowali solidnych mierników o doskonałych parametrach roboczych. W latach 30. Breitling wprowadził na rynek swoje pierwsze chronografy pokładowe. Stanowiły one wyposażenie myśliwców walczących w czasie II wojny światowej. Po wojnie, wraz z ogromnym ożywieniem w transporcie lotniczym, instrumenty marki Breitling zagościły w kokpitach najlepszych śmigłowców, a wkrótce potem i samolotów odrzutowych. I tak podbój przestworzy trwa do dziś.

Breitling nie ustaje w pogoni za doskonałością, związaną z awiacją i sięganiem po niemożliwe. Niezmiennie pozostaje w czołówce zegarmistrzowskiej innowacyjności. Inwestowanie w najnowsze technologie, udoskonalanie metod produkcji – wszystko to sprawia, że Breitling może pochwalić się perfekcyjną wręcz jakością swych czasomierzy. Warto wspomnieć, że zegarki Breitling wytwarzane są w 100% w Szwajcarii oraz, co jest absolutnym ewenementem, wszystkie mechanizmy manufaktury certyfikowane są przez COSC – jest to gwarancja niezrównanej precyzji wskazań, obejmująca ogółem zaledwie 3% spośród szwajcarskich zegarków.

REKLAMA
Produkty z kategorii: zegarki sportowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: zegarki sportowe do biegania

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij