REKLAMA

BASELWORLD 2018 - nowa kolekcja zegarków OMEGA

OMEGA przedstawia swoją najnowszą kolekcję zegarków na 2018 rok. Od zaprojektowanego na nowo Seamaster Diver 300M, po modele inspirowane Igrzyskami Olimpijskimi - marka gwarantuje, że każdy miłośnik sztuki zegarmistrzowskiej znajdzie tu coś dla siebie. 

OMEGA
Omega przedstawia najnowszą kolekcję zegarków na 2018 rok. Jest w niej wiele nowych i odświeżonych modeli, które z pewnością wzbudzą podziw nie tylko miłośników marki. Naszym skromnym zdaniem cała seria jest naprawdę udana, ale tego właśnie można było się spodziewać po jednej z najbardziej prestiżowych zegarmistrzowskich kuźni świata. W końcu zegarki Omega zdobiły nadgarstek samego Jamesa bonda, a co jak co, ale na zegarkach i kobietach to on się zna - zawsze wybierał tylko te najlepsze. Zapraszamy na przegląd nowości od Omegi. Jest na co popatrzeć. 

REKLAMA

REKLAMA

OMEGA, zegarki

Seamaster Diver 300M

Od 1993 roku model Seamaster Professional Diver 300M cieszy się kultowym statusem. Uwielbiany za wzornictwo i oceaniczną technologię, ten oryginalny czasomierz sygnalizował triumfalny powrót OMEGA do świata zegarków dla nurków, a także był początkiem wieloletniej współpracy marki z Jamesem Bondem. Dziś, 25 lat później, kolekcja wzbogaca się nową śmiałą linię.

REKLAMA

OMEGA, zegarki

Seamaster 1948 Edycje limitowane

W latach 1940-1945 OMEGA dostarczyła ponad 110 000 zegarków na zamówienie Brytyjskiego Ministerstwa Obrony, na użytek Królewskich Sił Powietrznych i innych jednostek wojskowych. Zegarki były wysoko cenione przez brytyjskich lotników i marynarzy ze względu na ich wodoszczelność i niezawodność na polu walki. W 2018 roku, z okazji 70-lecia linii Seamaster, OMEGA prezentuje dwa specjalne zegarki stworzone w duchu klasyków z 1948 roku - obie edycje modelu są limitowane do 1948 egzemplarzy. Spiesz się, bo miłośników militariów nie brakuje. 

REKLAMA

REKLAMA

OMEGA, zegarki, męski styl

Speedmaster Dark Side of the Moon Apollo 8

Pięćdziesiąt lat po sukcesie misji Apollo 8, pierwszej, która okrążyła Księżyc, OMEGA zaprezentowała model Dark Side of the Moon. To kolejna adaptacja popularnego i innowacyjnego stylu, w którym cały zegarek powstał z czarnego tlenku cyrkonu. Nie pytajcie, co to dokładnie jest. Grunt, że wygląda. 

Dla lubiących ciekawostki: „We'll see you on the other side" to szczególny cytat wygrawerowany na deklu, który padł z ust pilota modułu dowodzenia Jima Lovella, członka misji Apollo 8, w momencie, gdy załoga rozpoczynała swój pionierski lot po orbicie Srebrnego Globu. Jej celem było odkrycie ciemnej strony Księżyca - tajemniczej półkuli dotąd niewidocznej dla ludzkich oczu. Na sekundy przed spodziewaną utratą łączności radiowej, Lovell przekazał te krzepiące słowa do naziemnej kontroli lotów.

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA