[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.0

Aztorin Kite Challenge 2018

Druga edycja Pucharu Polski w kitesurfingu, AZTORIN Kite Challenge,  23 - 25 czerwca, zakończona!

Aztorin
Zastaliśmy tu otwarty akwen z wchodzącym z kilku stron wiatrem, szeroką Białą Plażę, świetną infrastrukturę i znakomitą atmosferę. Mikroklimat tego wyjątkowego regionu sprawił, że mimo niesprzyjającej prognozy pogodowej, mogliśmy cieszyć się i słońcem i wiatrem.
Pierwszego dnia, w sobotę, odbyło się 5 wyścigów formuły Kite Foil. W niedzielę warunki pogodowe pozwoliły na rozegranie także konkurencji Twin Tip Race oraz całej kategorii Open Man Freestyle.

W finale o pierwsze miejsce walczyli Eudazio da Silva oraz Phillip Kervel, o pozycję trzecią i czwartą Maks Stępniewski i Wojtek Matysiak.

REKLAMA

Wyniki Kite Foil:

OPEN MAN

 1. Maks Żakowski
 2. Ivan Doronin
 3. Arkadiusz Kusalewicz
 4. Jakub Jurkowski
 5. Jan Koszowski
 6. Kuba Wątorowski
 7. Michał Wojciechowski
 8. Filip Nawój

OPEN WMN

 1. Magdalena Woyciechowska
 2. Julia Damasiewicz
 3. Paula Grzenkowska
 4. Nina Arcisz

MŁODZIKI

 1. Jakub Jurkowski
 2. Jan Koszowski
 3. Jakub Wątorowski
 4. Michał Wojciechowski
 5. Filip Nawój

MŁODDZICZKI

 1. Magdalena Woyciechowska
 2. Julia Damasiewicz
 3. Paula Grzenkowska
 4. Nina Arcisz

Wyniki Twin Tip RACE:

OPEN MAN

 1. Kuba Wątorowski
 2. Dariusz Ziomek
 3. Jakub Jurkowski
 4. Jakub Wegner
 5. Jan Koszowski
 6. Michał Wojciechowski, Jan Milarski, Filip Nawój

MŁODZIK

 1. 1.Kuba Wątorowski
 2. Jakub Jurokowski
 3. Filip Nawój
 4. Mateusz Włodarczyk
 5. Jakub Wegner

JUNIOR

 1. Jan Koszowski
 2. Krzesimir Przybyłowski
 3. Bartosz Włodarczyk
 4. Oskar Zawadowicz
 5. Marcel Stępniewski

MASTERS

 1. Dariusz Ziomek
 2. Waldemar Hłobuczek
 3. Piotr Ranoszek
 4. Ivan Doronin
 5. Peter Horvat

OPEN WMN

 1. Marta Włodarczyk
 2. Magdalena Woyciechowska
 3. Julia Damasiewicz
 4. Oliwia Hłobuczek
 5. Alina Ungeheuer

MŁODZICZKI

 1. Oliwia Hłobuczek
 2. Marta Włodarczyk
 3. Nina Arcisz
 4. Magdalena Woyciechowska
 5. Paula Grzenkowska

Freestyle:

OPEN MAN

 1. Eudazio Da Silva
 2. Phillip Kervel
 3. Maks Stępniewski
 4. Wojciech Matysiak
 5. Oskar Cholewsiński
 6. Maice Dittrich
 7. Kacper Łępicki
 8. Dariusz Ziomek
 9. Bartosz Włodarczyk
 10. Krzesimir Przybyłowski
 11. Mateusz Włodarczyk
 12. Oskar Zawadowicz

Freestyle OPEN WMN

 1. Marta Włodarczyk
 2. Alina Ungeheuer
 3. Damasiewicz Julia
 4. Tusia Szczypek

Nagrody za rywalizację wręczał osobiście Burmistrz Krynicy Morskiej Krzysztof Swat, któremu także zawdzięczamy sprawny i bezpieczny przebieg zawodów.

Sponsorem tej edycji pucharu była marka AZTORIN. Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii otrzymali zegarki AZTORIN Sport z najnowszej kolekcji. Wyjątkowe parametry tych zegarków, między innymi podwyższona do 200 m wodoszczelność i szafirowe szkło, sprawiają, że AZTORIN Sport, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów sportów wodnych.

Nagrody ufundowali również pozostali sponsorzy: Ion i North Kiteboarding oraz GoPro.

Pod szyldem zawodów sportowych działała VIP-owska Szkółka Kitesurfingowa. Tym razem gościliśmy znanego aktora serialowego Michała Mikołajczaka, który swoją przygodę z kite surfingiem zaczął już wcześniej, pod okiem jednego z najlepszych polskich kitesurferów, wielokrotnego Mistrza Polski, Victora Borsuka. Swoją nową sportową pasję do tej ekscytującej dyscypliny odkrył z nami także Rafał Maślak, Mister Polski 2014, bloger i model. Obaj otrzymali od sponsora zegarki AZTORIN Sport.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij