[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Aquaracer - morski potwór na nadgarstku

Co ma wspólnego rozszalałe morze i świat wielkiego biznesu? I tu, i tu bywa ślisko. Łatwo też wpaść w paszcze rekinów. Dlatego niezależnie czy wznosisz się na strome fale, czy na wyżyny negocjacyjnych umiejętności, warto robić to stylowo. A nie ma nic bardziej stylowego niż odpowiedni zegarek.

Linia Aquaracer została zaprezentowana po raz pierwszy w 2000 roku jako uhonorowanie tradycji niezawodnego zegarmistrzostwa najwyższej próby. Każdy zegarek w tej serii stworzony został tak, by przetrwać najbardziej ekstremalne warunki na jachcie i podczas uprawiania innych sportów wodnych. W modelu WAY131C.BA0913 zastosowano mechanizm kwarcowy ukryty w mierzącej 43 mm kopercie. Dzięki 300 metrowej klasie wodoszczelności, ten sportowy chronograf pozwala na nurkowanie.

W odświeżonym modelu projektanci TAG Heuer zdecydowali się na delikatną zmianę bezela tak, by nadać mu bardziej nowoczesnego charakteru. Sześć błyszczących charakterystycznych wypustek na pierścieniu ułatwia ustawianie zegarka w rękawicach używanych przez nurków, a jednokierunkowy obrót pierścienia umożliwia pomiar czasu nurkowania. Na czarnym cyferblacie znajdują się 2 tarczki chronografu, sekundnika oraz okienko małej sekundy.

REKLAMA

TAG_Heuer_WAY131C.BA0913

Cena: 7950 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij