REKLAMA

Aquaracer - morski potwór na nadgarstku

Co ma wspólnego rozszalałe morze i świat wielkiego biznesu? I tu, i tu bywa ślisko. Łatwo też wpaść w paszcze rekinów. Dlatego niezależnie czy wznosisz się na strome fale, czy na wyżyny negocjacyjnych umiejętności, warto robić to stylowo. A nie ma nic bardziej stylowego niż odpowiedni zegarek.

Linia Aquaracer została zaprezentowana po raz pierwszy w 2000 roku jako uhonorowanie tradycji niezawodnego zegarmistrzostwa najwyższej próby. Każdy zegarek w tej serii stworzony został tak, by przetrwać najbardziej ekstremalne warunki na jachcie i podczas uprawiania innych sportów wodnych. W modelu WAY131C.BA0913 zastosowano mechanizm kwarcowy ukryty w mierzącej 43 mm kopercie. Dzięki 300 metrowej klasie wodoszczelności, ten sportowy chronograf pozwala na nurkowanie.

W odświeżonym modelu projektanci TAG Heuer zdecydowali się na delikatną zmianę bezela tak, by nadać mu bardziej nowoczesnego charakteru. Sześć błyszczących charakterystycznych wypustek na pierścieniu ułatwia ustawianie zegarka w rękawicach używanych przez nurków, a jednokierunkowy obrót pierścienia umożliwia pomiar czasu nurkowania. Na czarnym cyferblacie znajdują się 2 tarczki chronografu, sekundnika oraz okienko małej sekundy.

REKLAMA

TAG_Heuer_WAY131C.BA0913

Cena: 7950 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA