[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ambasador Dzikiej Męskości w Warszawie

Isaiah Mustafa, gwiazda przewrotnych spotów reklamowych marki Old Spice, przyjechał do Warszawy w roli Ambasadora Dzikiej Męskości, aby spotkać się z męskimi wojownikami, którzy wsparli go w niedawnej walce z będącym ucieleśnieniem wrażliwej strony męskości - Fabio.

fot. Old Spice
Old Spice Guy podczas wizyty w stolicy Polski z pewnością nie mógł narzekać na brak atrakcji. Isaiah Mustafa między innymi wziął udział w internetowym talk-show „20m2 Łukasza”, zasiadł przy wspólnym stole z przedstawicielami polskiej blogosfery, by porozmawiać o umiejętnościach hippicznych (tym razem nie siedział na koniu, tylko w wygodnym fotelu) i spotkał się podczas konferencji prasowej w Forcie Sokolnickiego z dziennikarzami i fanami.
 

fot. Old Spice

 
W towarzystwie trójki zwycięzców konkursu zorganizowanego dla fanów na fanpage’u marki Old Spice na Facebooku Ambasador Dzikiej Męskości odbył również wycieczkę po głównych punktach Warszawy. Mustafa odwiedził Łazienki Królewskie, Pałac Kultury, Kolumnę Zygmunta oraz… Palmę na rondzie de Gaulle'a.
 

REKLAMA

fot. Old Spice

 
Old Spice Guy, który w przeszłości trenował w wielu klubach ligi futbolu amerykańskiego NFL, znalazł także chwilę na udzielenie wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak obecnie dba o swoją formę i sylwetkę oraz jak wyglądają jego przygotowania do występów w reklamach:
 

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij