[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Ambasador Dzikiej Męskości w Warszawie

Isaiah Mustafa, gwiazda przewrotnych spotów reklamowych marki Old Spice, przyjechał do Warszawy w roli Ambasadora Dzikiej Męskości, aby spotkać się z męskimi wojownikami, którzy wsparli go w niedawnej walce z będącym ucieleśnieniem wrażliwej strony męskości - Fabio.

fot. Old Spice
Old Spice Guy podczas wizyty w stolicy Polski z pewnością nie mógł narzekać na brak atrakcji. Isaiah Mustafa między innymi wziął udział w internetowym talk-show „20m2 Łukasza”, zasiadł przy wspólnym stole z przedstawicielami polskiej blogosfery, by porozmawiać o umiejętnościach hippicznych (tym razem nie siedział na koniu, tylko w wygodnym fotelu) i spotkał się podczas konferencji prasowej w Forcie Sokolnickiego z dziennikarzami i fanami.
 

fot. Old Spice

 
W towarzystwie trójki zwycięzców konkursu zorganizowanego dla fanów na fanpage’u marki Old Spice na Facebooku Ambasador Dzikiej Męskości odbył również wycieczkę po głównych punktach Warszawy. Mustafa odwiedził Łazienki Królewskie, Pałac Kultury, Kolumnę Zygmunta oraz… Palmę na rondzie de Gaulle'a.
 

REKLAMA

fot. Old Spice

 
Old Spice Guy, który w przeszłości trenował w wielu klubach ligi futbolu amerykańskiego NFL, znalazł także chwilę na udzielenie wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak obecnie dba o swoją formę i sylwetkę oraz jak wyglądają jego przygotowania do występów w reklamach:
 

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij