Akcja #ZEWPomocySzpitalom – ZEW for men wspiera polskie szpitale

W tym trudnym czasie służba zdrowia szczególnie potrzebuje wsparcia marek i firm. Dlatego ZEW for men w ramach akcji #ZEWPomocySzpitalom przekazuje mydła z węglem drzewnym z Bieszczad ratownikom medycznym i szpitalom, w podziękowaniu za ich niezwykłe poświęcenie w tym trudnym czasie.

Chcemy w ten sposób podziękować za ogromne poświęcenie i wytrwałość polskiej służby zdrowia w trudnej walce z koronawirusem. Jesteśmy pełni podziwu i szacunku dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek, ratowników i całego personelu medycznego – mówi Marcin Mróz, Head of Sales
ZEW for men.

ZEW for men wspomogło m.in.: Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych (PTRM), Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie, Narodowy Instytut Onkologii i Stowarzyszenie SARCOMA oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Mydła o działaniu detoksykacyjnym, bakteriobójczym i regenerującym zostały przekazane z myślą o zapewnieniu skutecznego oczyszczenia i komfortu skóry rąk personelu medycznego.

ZEW for men pozostaje w stałym kontakcie z placówkami medycznymi i zamierza kontynuować pomoc. W wielu szpitalach brakuje odzieży, środków higienicznych i ochrony osobistej – w ramach akcji #ZEWPomocySzpitalom marka chce zachęcić także swoich klientów oraz inne polskie firmy kosmetyczne do aktów solidarności i wspólnego pomagania w formie finansowej lub rzeczowej. Każda cegiełka stanowi ważną pomoc dla szpitali w tym szczególnym okresie.

REKLAMA