[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Ada Buchholc i TAG Heuer dla Ubieramy Vodę 2015!

Ubieramy Vodę to połączenie wystawy ilustracji, aukcji charytatywnej i mecenatu artystycznego. 3,5 metrowa butelka Vody Naturalnej, która stanęła na warszawskim placu Konstytucji pod Aioli inspired by Mini, w ostatnią sobotę kolejny, już czwarty raz zmieniła swoje szaty.

Ubieramy Vodę 2015 fot. Materiały prasowe
Za zmieniający się wygląd butelki polskiej marki wody premium, Vody Naturalnej, odpowiada czwórka cenionych polskich ilustratorów, którzy specjalnie na tę okazję zaprojektowali unikatowe projekty. W ramach akcji stworzone przez nich ilustracje oraz projekty butelek zostaną wystawione na licytację pod patronatem mecenasów projektu, z której dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji TVN "Nie jesteś sam".

W ramach poprzednich edycji, w których brali udział projektanci mody (2012 r.), marki jubilerskie (2013 r.) i malarze współcześni (2014 r.), udało się zebrać łącznie blisko 450 tysięcy złotych.

REKLAMA

fot. Materiały prasowe      fot. Materiały prasowe

Kolejny, już czwarty projekt butelki w ramach tegorocznej aukcji Ubieramy Vodę, inspirując się światem marki szwajcarskich zegarków TAG Heuer stworzyła młoda polska ilustratorka, Ada Buchholc (ur. 1987). Skończyła projektowanie graficzne na ASP w Poznaniu i studiowała ilustrację na Academy Minerva w Holandii. Ilustracje Ady drukują największe czasopisma w Polsce i na świecie, m.in. Newsweek, Twój Styl czy Little White Lies, a jej prace są wystawiana na licznych polskich i międzynarodowych wystawach.

By przyłączyć się do aukcji Ubieramy Vodę, wystarczy umieścić na Instagramie zdjęcie butelki Vody Naturalnej z placu Konstytucji i oznaczyć je hasztagiem #UbieramyVode. Za każdą fotografię organizatorzy projektu przekażą złotówkę na konto fundacji TVN "Nie jesteś sam". Partnerami akcji są: AïOLI inspired by MINI, Fundacja TVN "Nie jesteś sam".

Więcej: www.vodanaturalna.pl; @vodanaturalna; #UbieramyVode              

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij