Ada Buchholc i TAG Heuer dla Ubieramy Vodę 2015!

Ubieramy Vodę to połączenie wystawy ilustracji, aukcji charytatywnej i mecenatu artystycznego. 3,5 metrowa butelka Vody Naturalnej, która stanęła na warszawskim placu Konstytucji pod Aioli inspired by Mini, w ostatnią sobotę kolejny, już czwarty raz zmieniła swoje szaty.

Ubieramy Vodę 2015 fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Za zmieniający się wygląd butelki polskiej marki wody premium, Vody Naturalnej, odpowiada czwórka cenionych polskich ilustratorów, którzy specjalnie na tę okazję zaprojektowali unikatowe projekty. W ramach akcji stworzone przez nich ilustracje oraz projekty butelek zostaną wystawione na licytację pod patronatem mecenasów projektu, z której dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji TVN "Nie jesteś sam".

REKLAMA

W ramach poprzednich edycji, w których brali udział projektanci mody (2012 r.), marki jubilerskie (2013 r.) i malarze współcześni (2014 r.), udało się zebrać łącznie blisko 450 tysięcy złotych.

Vodafot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe      
Ubieramy Vodę 2015fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Kolejny, już czwarty projekt butelki w ramach tegorocznej aukcji Ubieramy Vodę, inspirując się światem marki szwajcarskich zegarków TAG Heuer stworzyła młoda polska ilustratorka, Ada Buchholc (ur. 1987). Skończyła projektowanie graficzne na ASP w Poznaniu i studiowała ilustrację na Academy Minerva w Holandii. Ilustracje Ady drukują największe czasopisma w Polsce i na świecie, m.in. Newsweek, Twój Styl czy Little White Lies, a jej prace są wystawiana na licznych polskich i międzynarodowych wystawach.

By przyłączyć się do aukcji Ubieramy Vodę, wystarczy umieścić na Instagramie zdjęcie butelki Vody Naturalnej z placu Konstytucji i oznaczyć je hasztagiem #UbieramyVode. Za każdą fotografię organizatorzy projektu przekażą złotówkę na konto fundacji TVN "Nie jesteś sam". Partnerami akcji są: AïOLI inspired by MINI, Fundacja TVN "Nie jesteś sam".

Więcej: www.vodanaturalna.pl; @vodanaturalna; #UbieramyVode              

Zobacz również:
Oto sposób na silne barki i wyraźny sześciopak, kiedy wydaje się,  że nie masz żadnej opcji na trening: Wahadło na podłodze.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA