[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

50. Jazz nad Odrą już za tydzień!

Gregory Porter, Peter Cincotti, Kenny Garrett, Terence Blanchard i wielu innych znakomitych artystów uświetni swymi występami 50. edycję festiwalu Jazz nad Odrą. Wrocław będzie żył jazzem już od 4 kwietnia - nie możesz tego przegapić. Uwaga: mamy dla Was bilety na koncerty!

fot. Jazz nad Odrą
Festiwal Jazz nad Odrą to jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych. Narodził się w 1964 roku w kultowym klubie studenckim Pałacyk i od chwili powstania odgrywał znaczącą rolę na polskiej scenie muzycznej. Zdobycie nagrody w festiwalowym konkursie, wyróżnienie przez jury czy zauważenie przez krytyków bardzo często stanowiło dla młodych muzyków przepustkę do profesjonalnej kariery.

REKLAMA

Obecnie każdego roku wiosną festiwal gromadzi we Wrocławiu przede wszystkim najciekawszych artystów i wydarzenia jazzowe ze świata. W ostatnich latach na Jazzie nad Odrą występowały takie gwiazdy, jak: Pat Metheny, Paco de Lucia, Al diMeola, Kenny Garret, Dave Holland, Tooth Thielemans, Diana Krall, David Sanborn, Ron Carter, Lizz Wright czy Patricia Barber.

Program tegorocznej edycji, której patronami medialnymi są magazyny Men's Health i Women's Health, zapowiada się również niezwykle interesująco - oprócz koncertów publiczność czekają projekcje filmowe z muzyką na żywo, jam sessions, wystawy, parada nowoorleańska, a także projekt dla dzieci.

Wśród gwiazd 50. JnO znajdą się m.in. Gregory Porter (zdobywca tegorocznej nagrody Grammy), Peter Cincotti, Kenny Garrett oraz SBB w oryginalnym składzie. Wydarzeniami festiwalu z pewnością będą też koncerty Hiromi: The Trio Project, kwintetu Terence’a Blancharda, trio Możdżer/Danielsson/Fresco, projektu "Gumbo Get" Piotra Barona i kwartetu Piotra Wojtasika.

Nocne koncerty i jam sessions odbywać się będą w odtworzonym (w sali kameralnej Impartu) na czas 50. Jazzu nad Odrą legendarnym jazz klubie Rura. Laureaci z ostatniej dekady grać będą w licznych wrocławskich klubach, a przez centrum miasta przejdzie nowoorleańska parada. Oprócz koncertów jubileuszowi towarzyszyć będą liczne wystawy, prezentacja jazzowych filmów Andrzeja Wasilewskiego.

Festiwal potrwa w tym roku od 4 do 13 kwietnia. Pełny program znajdziecie na oficjalnej stronie Festiwalu: jazznadodra.pl/program.

Właścicielem festiwalu Jazz nad Odrą i głównym jego organizatorem jest miasto Wrocław. Współorganizatorami są Biuro Festiwalowe Impart 2016 oraz Fundacja Jazz nad Odrą

Uwaga, rozdajemy bilety!

Na naszej stronie internetowej do 31 marca do północy konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na wybrane festiwalowe wydarzenia, w tym również na koncerty największych gwiazd tegorocznej edycji. Aby zdobyć jedną z nich, wypełnij już teraz formularz konkursowy.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij