[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

5 powodów, dla których warto kupić czerwcowy numer Men's Health

Zebraliśmy w tym numerze MH do kupy garść solidnych survivalowych (oczywiście nie tylko!) porad, dzięki którym żadna apokalipsa nie pokrzyżuje nam planów. Zobacz, co dobrego Cię czeka, gdy zdecydujesz się wybrać do kiosku po świeżutki numer MH.

Bartek Lipka fot. Kamil Majdański

1. CrossFit z Mistrzem

 

 

Co się stanie, gdy człowiek w pełni odda się swojej pasji? Osiągnie wszystko, czego zapragnie. Po wizycie u topowego zawodnika CrossFit jesteśmy więc spokojni: Bartek Lipka dotrze na sam szczyt.

2. Iron Men

 

 

Walki rycerskie to piekielny wycisk, rywalizacja w najczystszej formie i pasja, która łączy. Trudno o więcej sportu na metr kwadratowy. Jeśli świst klingi kręci Cię niezmiennie od pierwszego „Władcy Pierścieni”, będziesz zachwycony.

3. Białko w nowym wydaniu

 

 

Sprawdziliśmy alternatywne źródła protein. W końcu ileż można jeść piersi z kurczaka... Nam już powoli zaczynają od nich wyrastać pióra.

4. Rotacja węglowodanami

 

 

Świat dzieli się na tych, którzy węglowodanów przesadnie się boją i jedzą ich za mało, oraz na tych, którzy bezrefleksyjnie się nimi przejadają. Jak zwykle okazuje się, że najskuteczniejsza jest polityka środka. Pokazujemy, jak zjeść ciastko i mieć ciastko.

5. SAS

 

 

Żołnierze sił specjalnych każdego dnia swojej służby wznoszą się na wyżyny ludzkich możliwości. Ceną za bezpieczne ulice miast i Twój spokojny sen w nocy jest ich krew na frontach całego świata. MH zmierzył się z selekcją do SAS-u oraz faktami na temat brytyjskich komandosów. Czy elitarni wojownicy są dziś w stanie zwyciężać zawsze, nawet w starciu z wrogiem, który nie ma twarzy?

Mało? Zobacz nowy numer w całości - strona po stronie.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij