5 powodów, dla których warto kupić czerwcowy numer Men's Health

Zebraliśmy w tym numerze MH do kupy garść solidnych survivalowych (oczywiście nie tylko!) porad, dzięki którym żadna apokalipsa nie pokrzyżuje nam planów. Zobacz, co dobrego Cię czeka, gdy zdecydujesz się wybrać do kiosku po świeżutki numer MH.

Bartek Lipka fot. Kamil Majdański
fot. Kamil Majdański

1. CrossFit z Mistrzem

 

MH

 

Co się stanie, gdy człowiek w pełni odda się swojej pasji? Osiągnie wszystko, czego zapragnie. Po wizycie u topowego zawodnika CrossFit jesteśmy więc spokojni: Bartek Lipka dotrze na sam szczyt.

2. Iron Men

 

MH

 

Walki rycerskie to piekielny wycisk, rywalizacja w najczystszej formie i pasja, która łączy. Trudno o więcej sportu na metr kwadratowy. Jeśli świst klingi kręci Cię niezmiennie od pierwszego „Władcy Pierścieni”, będziesz zachwycony.

3. Białko w nowym wydaniu

 

MH

 

Sprawdziliśmy alternatywne źródła protein. W końcu ileż można jeść piersi z kurczaka... Nam już powoli zaczynają od nich wyrastać pióra.

4. Rotacja węglowodanami

 

MH

 

Świat dzieli się na tych, którzy węglowodanów przesadnie się boją i jedzą ich za mało, oraz na tych, którzy bezrefleksyjnie się nimi przejadają. Jak zwykle okazuje się, że najskuteczniejsza jest polityka środka. Pokazujemy, jak zjeść ciastko i mieć ciastko.

5. SAS

 

MH

 

Żołnierze sił specjalnych każdego dnia swojej służby wznoszą się na wyżyny ludzkich możliwości. Ceną za bezpieczne ulice miast i Twój spokojny sen w nocy jest ich krew na frontach całego świata. MH zmierzył się z selekcją do SAS-u oraz faktami na temat brytyjskich komandosów. Czy elitarni wojownicy są dziś w stanie zwyciężać zawsze, nawet w starciu z wrogiem, który nie ma twarzy?

Mało? Zobacz nowy numer w całości - strona po stronie.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA