REKLAMA

5 powodów, dla których warto kupić czerwcowy numer Men's Health

Zebraliśmy w tym numerze MH do kupy garść solidnych survivalowych (oczywiście nie tylko!) porad, dzięki którym żadna apokalipsa nie pokrzyżuje nam planów. Zobacz, co dobrego Cię czeka, gdy zdecydujesz się wybrać do kiosku po świeżutki numer MH.

Bartek Lipka fot. Kamil Majdański
fot. Kamil Majdański

1. CrossFit z Mistrzem

 

MH

 

Co się stanie, gdy człowiek w pełni odda się swojej pasji? Osiągnie wszystko, czego zapragnie. Po wizycie u topowego zawodnika CrossFit jesteśmy więc spokojni: Bartek Lipka dotrze na sam szczyt.

2. Iron Men

 

MH

 

Walki rycerskie to piekielny wycisk, rywalizacja w najczystszej formie i pasja, która łączy. Trudno o więcej sportu na metr kwadratowy. Jeśli świst klingi kręci Cię niezmiennie od pierwszego „Władcy Pierścieni”, będziesz zachwycony.

3. Białko w nowym wydaniu

 

MH

 

Sprawdziliśmy alternatywne źródła protein. W końcu ileż można jeść piersi z kurczaka... Nam już powoli zaczynają od nich wyrastać pióra.

4. Rotacja węglowodanami

 

MH

 

Świat dzieli się na tych, którzy węglowodanów przesadnie się boją i jedzą ich za mało, oraz na tych, którzy bezrefleksyjnie się nimi przejadają. Jak zwykle okazuje się, że najskuteczniejsza jest polityka środka. Pokazujemy, jak zjeść ciastko i mieć ciastko.

5. SAS

 

MH

 

Żołnierze sił specjalnych każdego dnia swojej służby wznoszą się na wyżyny ludzkich możliwości. Ceną za bezpieczne ulice miast i Twój spokojny sen w nocy jest ich krew na frontach całego świata. MH zmierzył się z selekcją do SAS-u oraz faktami na temat brytyjskich komandosów. Czy elitarni wojownicy są dziś w stanie zwyciężać zawsze, nawet w starciu z wrogiem, który nie ma twarzy?

Mało? Zobacz nowy numer w całości - strona po stronie.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA