5 powodów, dla których musisz mieć nowy numer Men's Health (05/2018)

Gamingowy numer MH z Johnem Boyegą to wydanie wyjątkowe (z równie wielką pewnością możemy napisać tak o każdym wypuszczonym egzemplarzu Men's Health, ale nie o to tu teraz chodzi). Primo: przyjrzeliśmy się światu, z którym pozornie mamy niewiele wspólnego. Secundo: napisaliśmy dużo o fitnessie, diecie, zdrowiu i seksie, więc jeśli e-sport nie kręci Cię nic a nic - i tak będziesz miał radochę. Przyjemnej lektury!

MH 05 2018

E-sport

 

MH 05 2018

 

Jeżeli żyłeś w przekonaniu, że e-sport polega na nawalaniu w dżojstik, to po tym artykule je stracisz. Zyskasz za to ciekawość, chęć spróbowania swoich sił i wiedzę, czym naprawdę jest ten biznes.

Sport

 

MH 05 2018

 

Nowinki treningowe są spoko, ale koniec końców liczą się tylko efekty. A te gwarantuje tylko staromodny, brutalny i systematyczny wycisk. Zebraliśmy do kupy najlepsze treningowe rozwiązania, dzięki którym w kilka tygodni staniesz się najszybszą i najsilniejszą wersją siebie. Nie zwlekaj, bo lato za pasem.

Zdrowie

 

MH 05 2018

 

Gdybyś na co dzień chodził w zbroi, nie musiałbyś się martwić. Ale nie chodzisz, więc jesteś narażony na urazy. Czy to na ringu, czy na boisku, czy na ulicy – czasami możesz oberwać. Zobacz, jakie mogą być tego konsekwencje.

Męskie sprawy

 

MH 05 2018

 

Wiosna to bardzo dobra pora, aby przyjrzeć się temu stosowi gratów, jaki zgromadziliśmy. W domu, w garażu, na strychu czy w piwnicy. O większości z nich pewnie całkiem zapomnieliśmy, ale kupujemy następne. Zastanówmy się, czy nie wpadamy w jakieś szaleństwo. Może lepiej przejść na zakupową dietę i wybrać minimalizm?

Seks

 

MH 05 2018

 

Nie ma podręcznika ani pracy naukowej, które opisałyby absolutnie wszystkie męskie fantazje erotyczne. Bo każdy facet ma charakterystyczne tylko dla niego. To jest zupełnie normalne i o ile nie przeradza się w komplikującą życie obsesję, o tyle możesz się nimi cieszyć w samotności. Nasze badania zaczęliśmy od sprawy zasadniczej, czyli z kim, jak i dlaczego. Sprawdź, czy masz problem czy tylko bujną wyobraźnię.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA