[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 powodów, dla których musisz mieć nowy numer Men's Health (05/2018)

Gamingowy numer MH z Johnem Boyegą to wydanie wyjątkowe (z równie wielką pewnością możemy napisać tak o każdym wypuszczonym egzemplarzu Men's Health, ale nie o to tu teraz chodzi). Primo: przyjrzeliśmy się światu, z którym pozornie mamy niewiele wspólnego. Secundo: napisaliśmy dużo o fitnessie, diecie, zdrowiu i seksie, więc jeśli e-sport nie kręci Cię nic a nic - i tak będziesz miał radochę. Przyjemnej lektury!

MH 05 2018

E-sport

 

 

Jeżeli żyłeś w przekonaniu, że e-sport polega na nawalaniu w dżojstik, to po tym artykule je stracisz. Zyskasz za to ciekawość, chęć spróbowania swoich sił i wiedzę, czym naprawdę jest ten biznes.

Sport

 

 

Nowinki treningowe są spoko, ale koniec końców liczą się tylko efekty. A te gwarantuje tylko staromodny, brutalny i systematyczny wycisk. Zebraliśmy do kupy najlepsze treningowe rozwiązania, dzięki którym w kilka tygodni staniesz się najszybszą i najsilniejszą wersją siebie. Nie zwlekaj, bo lato za pasem.

Zdrowie

 

 

Gdybyś na co dzień chodził w zbroi, nie musiałbyś się martwić. Ale nie chodzisz, więc jesteś narażony na urazy. Czy to na ringu, czy na boisku, czy na ulicy – czasami możesz oberwać. Zobacz, jakie mogą być tego konsekwencje.

Męskie sprawy

 

 

Wiosna to bardzo dobra pora, aby przyjrzeć się temu stosowi gratów, jaki zgromadziliśmy. W domu, w garażu, na strychu czy w piwnicy. O większości z nich pewnie całkiem zapomnieliśmy, ale kupujemy następne. Zastanówmy się, czy nie wpadamy w jakieś szaleństwo. Może lepiej przejść na zakupową dietę i wybrać minimalizm?

Seks

 

 

Nie ma podręcznika ani pracy naukowej, które opisałyby absolutnie wszystkie męskie fantazje erotyczne. Bo każdy facet ma charakterystyczne tylko dla niego. To jest zupełnie normalne i o ile nie przeradza się w komplikującą życie obsesję, o tyle możesz się nimi cieszyć w samotności. Nasze badania zaczęliśmy od sprawy zasadniczej, czyli z kim, jak i dlaczego. Sprawdź, czy masz problem czy tylko bujną wyobraźnię.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij