5 powodów, dla których musisz mieć nowy numer Men's Health (05/2018)

Gamingowy numer MH z Johnem Boyegą to wydanie wyjątkowe (z równie wielką pewnością możemy napisać tak o każdym wypuszczonym egzemplarzu Men's Health, ale nie o to tu teraz chodzi). Primo: przyjrzeliśmy się światu, z którym pozornie mamy niewiele wspólnego. Secundo: napisaliśmy dużo o fitnessie, diecie, zdrowiu i seksie, więc jeśli e-sport nie kręci Cię nic a nic - i tak będziesz miał radochę. Przyjemnej lektury!

MH 05 2018

E-sport

 

REKLAMA

MH 05 2018

 

REKLAMA

Jeżeli żyłeś w przekonaniu, że e-sport polega na nawalaniu w dżojstik, to po tym artykule je stracisz. Zyskasz za to ciekawość, chęć spróbowania swoich sił i wiedzę, czym naprawdę jest ten biznes.

Sport

 

REKLAMA

MH 05 2018

 

REKLAMA

Nowinki treningowe są spoko, ale koniec końców liczą się tylko efekty. A te gwarantuje tylko staromodny, brutalny i systematyczny wycisk. Zebraliśmy do kupy najlepsze treningowe rozwiązania, dzięki którym w kilka tygodni staniesz się najszybszą i najsilniejszą wersją siebie. Nie zwlekaj, bo lato za pasem.

Zdrowie

 

REKLAMA

MH 05 2018

 

REKLAMA

Gdybyś na co dzień chodził w zbroi, nie musiałbyś się martwić. Ale nie chodzisz, więc jesteś narażony na urazy. Czy to na ringu, czy na boisku, czy na ulicy – czasami możesz oberwać. Zobacz, jakie mogą być tego konsekwencje.

Męskie sprawy

 

REKLAMA

MH 05 2018

 

REKLAMA

Wiosna to bardzo dobra pora, aby przyjrzeć się temu stosowi gratów, jaki zgromadziliśmy. W domu, w garażu, na strychu czy w piwnicy. O większości z nich pewnie całkiem zapomnieliśmy, ale kupujemy następne. Zastanówmy się, czy nie wpadamy w jakieś szaleństwo. Może lepiej przejść na zakupową dietę i wybrać minimalizm?

Seks

 

REKLAMA

MH 05 2018

 

REKLAMA

Nie ma podręcznika ani pracy naukowej, które opisałyby absolutnie wszystkie męskie fantazje erotyczne. Bo każdy facet ma charakterystyczne tylko dla niego. To jest zupełnie normalne i o ile nie przeradza się w komplikującą życie obsesję, o tyle możesz się nimi cieszyć w samotności. Nasze badania zaczęliśmy od sprawy zasadniczej, czyli z kim, jak i dlaczego. Sprawdź, czy masz problem czy tylko bujną wyobraźnię.

Zobacz również:
Trening z ciężarami ma przynosić efekty nie tylko wizualne. Oto trening w superseriach, który sprawi, że Twoje mięśnie będą gotowe na każde wyzwanie, w każdych warunkach, na każdym boisku.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA