REKLAMA

5 powodów, dla których musisz mieć nowy numer Men's Health (05/2018)

Gamingowy numer MH z Johnem Boyegą to wydanie wyjątkowe (z równie wielką pewnością możemy napisać tak o każdym wypuszczonym egzemplarzu Men's Health, ale nie o to tu teraz chodzi). Primo: przyjrzeliśmy się światu, z którym pozornie mamy niewiele wspólnego. Secundo: napisaliśmy dużo o fitnessie, diecie, zdrowiu i seksie, więc jeśli e-sport nie kręci Cię nic a nic - i tak będziesz miał radochę. Przyjemnej lektury!

MH 05 2018

E-sport

 

 

Jeżeli żyłeś w przekonaniu, że e-sport polega na nawalaniu w dżojstik, to po tym artykule je stracisz. Zyskasz za to ciekawość, chęć spróbowania swoich sił i wiedzę, czym naprawdę jest ten biznes.

Sport

 

 

Nowinki treningowe są spoko, ale koniec końców liczą się tylko efekty. A te gwarantuje tylko staromodny, brutalny i systematyczny wycisk. Zebraliśmy do kupy najlepsze treningowe rozwiązania, dzięki którym w kilka tygodni staniesz się najszybszą i najsilniejszą wersją siebie. Nie zwlekaj, bo lato za pasem.

Zdrowie

 

 

Gdybyś na co dzień chodził w zbroi, nie musiałbyś się martwić. Ale nie chodzisz, więc jesteś narażony na urazy. Czy to na ringu, czy na boisku, czy na ulicy – czasami możesz oberwać. Zobacz, jakie mogą być tego konsekwencje.

Męskie sprawy

 

 

Wiosna to bardzo dobra pora, aby przyjrzeć się temu stosowi gratów, jaki zgromadziliśmy. W domu, w garażu, na strychu czy w piwnicy. O większości z nich pewnie całkiem zapomnieliśmy, ale kupujemy następne. Zastanówmy się, czy nie wpadamy w jakieś szaleństwo. Może lepiej przejść na zakupową dietę i wybrać minimalizm?

Seks

 

 

Nie ma podręcznika ani pracy naukowej, które opisałyby absolutnie wszystkie męskie fantazje erotyczne. Bo każdy facet ma charakterystyczne tylko dla niego. To jest zupełnie normalne i o ile nie przeradza się w komplikującą życie obsesję, o tyle możesz się nimi cieszyć w samotności. Nasze badania zaczęliśmy od sprawy zasadniczej, czyli z kim, jak i dlaczego. Sprawdź, czy masz problem czy tylko bujną wyobraźnię.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA