4F x RL9 – Robert Lewandowski dołącza do Drużyny 4F

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, strzelec 71 bramek w Champions League, napastnik Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji dołączył do Drużyny Ambasadorów 4F. Tym samym Grupa OTCF, właściciel marki 4F buduje silny zespół ambasadorów pod hasłem WE MAKE A TEAM i jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję na arenie międzynarodowej.

Robert Lewandowski 4F & RL9
Długofalowa współpraca z Robertem Lewandowskim oprze się na wspólnym tworzeniu kolekcji treningowych i sportstylowych oraz m.in. na kampaniach wizerunkowych, mających na celu inspirowanie Polaków do aktywności fizycznej w ich ulubionej formie.

REKLAMA

„Od lat zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej – i nie mam na myśli tylko piłki nożnej, ale regularny ruch i zdrowy styl życia. To jest to, co łączy mnie z 4F – zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu w taki sposób, w jaki mogą i lubią. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale i wartości, i to właśnie one budują silną drużynę” – mówi Robert Lewandowski. „Wierzę w siłę, wzajemną motywację płynącą ze spójnej i zwartej drużyny – jako zawodnik i kapitan.
Bez względu na to, gdzie gram, wiem, że zawsze reprezentuję Polskę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej
”.

Drużyna Ambasadorów 4F to nazwiska światowego formatu. W jej skład wchodzi jeden z najlepszych siatkarzy na świecie Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot, biatlonistki Paulína Fialková i Kamila Żuk, lekkoatletki Martyna Kotwiła i Adrianna Sułek, a także Anna Lewandowska, wieloletnia mistrzyni w karate tradycyjnym, najpopularniejsza obecnie polska trenerka fitness, a prywatnie – żona Roberta Lewandowskiego.

Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszym piłkarzem na świecie. Już w marcu 2021 r. przedstawimy specjalną multifunkcyjną kolekcję sygnowaną znakiem RL9.” – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A. i założyciel marki 4F. „Od lat budujemy Team 4F, który tworzą ambasadorzy marki, profesjonalni sportowcy oraz klienci z całego świata. Już teraz jesteśmy obecni na arenach Igrzysk Olimpijskich, ubierając reprezentacje z 7 krajów, a także
na najwyższym poziomie skoków narciarskich, biatlonu oraz lekkoatletyki.
Jesteśmy pewni,
że współpraca z takim autorytetem jak Robert Lewandowski pozwoli zainspirować i  zachęcić jeszcze więcej osób do rozpoczęcia przygody ze sportem”
.

Ubrania tworzone wraz z Robertem będą charakteryzowały się wysoką jakością materiałów, nowoczesną formą, umożliwiającą wygodny trening, a także regeneracje po wysiłku.
Do stworzenia kolekcji 4F x RL9 wykorzystano multifunkcyjne materiały oddychające. Celem było nadanie ubraniom codziennym, sportowych funkcyjnych cech takich jak: oddychalność, antybakteryjność czy odprowadzenie wilgoci. Hybrydowy charakter tych ubrań – połączenie cech odzieży technicznej z uniwersalną odzieżą casualową przedłuża cykl życia ubrań, przy zastosowaniu jakości premium. Pierwsza odsłona kolekcji 4F x RL9 dostępna będzie już w marcu 2021 w sklepach 4F oraz na SportStyleStory.pl

Zobacz również:
Oto trening Dona Saladino, który specjalizuje się w błyskawicznych przemianach (in plus) sylwetek gwiazd Hollywood. To dzięki niemu mięśniami może pochwalić się Ryan Reynolds czy Zachary Levi. Oto 4-tygodniowy program, który może zrobić z Ciebie gwiazdę.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA