3 pomysły na prezent dla Taty od marki Braun

W portfolio Braun, marki która od ponad 100 lat dba o mężczyzn, znajdziemy zarówno urządzenia do stylizacji zarostu jak i wysokiej klasy golarki – każde z tych urządzeń świetnie sprawdzi się w roli prezentu z okazji Dnia Ojca.

Braun Series X fot. materiały prasowe

Nasza pierwsza propozycja dedykowana jest miłośnikom gadżetów. Braun Series 7 to model wyposażony w rewolucyjną, w pełni elastyczną głowicę 360° Flex, która dostosowuje się do konturów twarzy i szyi, zapewniając stały kontakt ze skórą. Za pomocą jednego, szybkiego ruchu i dostępnych nasadek EasyClick, można zmienić golarkę w trymer do stylizacji zarostu.

Golarka Braun Series 9 Pro delikatnie usuwa włosy za jednym pociągnięciem. Dla tego urządzenia, wyposażongo w trymer ProLift delikatnie podnoszący oraz przycinający długie i twarde włosy nawet tygodniowy zarost nie będzie stanowił trudności. Obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowuje się do konturów twarzy i sprawia, że golenie staje się niezwykle przyjemnym i bezproblemowym zabiegiem.

Kolejna propozycja to Braun Series X – wielofunkcyjny zestaw do golenia, przycinania i stylizacji zarostu na twarzy i ciele. To wyjątkowe urządzenie zapewni komfort przy każdym goleniu. Dzięki innowacyjnemu ostrzu 4D oraz wymiennym nasadkom do twarzy i do ciała, można z łatwością uzyskać pożądaną długość i kształt zarostu. Co więcej, czas pracy po jednorazowym ładowaniu wynosi 45 min. Do czyszczenia wystarczy bieżąca woda, a golić można się na mokro i na sucho.