REKLAMA

17. Bieg po Nowe Życie już 3 października

Wielkie spotkanie wszystkich wspierających transplantologię już po raz siedemnasty. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie 3 października powita uczestników wydarzenia.

17. Bieg po Nowe życie mat. prasowe
Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Osoby po przeszczepieniu, sławy polskiej medycyny transplantacyjnej oraz przyjaciele Biegu po Nowe Życie – osoby znane ekranów telewizyjnych, planów filmowych, desek teatralnych, scen muzycznych  i kabaretowych, aren sportowych i mediów spotkają się ponownie w miejscu, o którego wyjątkowości nie trzeba nikogo przekonywać.

REKLAMA

RELACJA NA ŻYWO BĘDZIE TUTAJ: [start w sobotę o godzinie 11.30]

Arkadiusz Pilarz - dyrektor Biegu po Nowe Życie informuje, że jesienny Bieg po Nowe Życie ze względu na bezpieczeństwo uczestników będzie skromniejszy niż zwykle, jeśli chodzi o ilość sztafet.  Przewidujemy, że na trasie marszu nordic walking, czyli marszu wsparcia idei  świadomego dawstwa narządów, pojawi się około 50 trzyosobowych zespołów, których starty zostaną rozłożone na trzy godziny. To właściwie jedyna zmiana w programie, pozostałe „elementy” Biegu zostaną w pełni zachowane. Wydarzenie nie straci na jakości – dodaje Pilarz.

Gwiazdy na starcie

Na starcie pojawią się między innymi: Przemysław Saleta, Wojciech Zieliński, Rafał Zawierucha, Kamila Kamińska, Izabela Trojanowska, Izabela Zwierzyńska, Szymon Piotr Warszawski, Rafał Cieszyński, Cezary Trybański, Jacek Kopczyński, Anita Jańcia, Katarzyna Dąbrowska, Michał Olszański, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Rylik, czy Olga Kalicka.

Jestem dumny z tego, że już od wielu lat we współpracy z Biegiem po Nowe Życie przyczyniamy się do popularyzacji transplantologii w Polsce – mówi Przemysław Kończal, Prezes Zarządu Santander Consumer Banku. – Właśnie dzięki takim działaniom, angażując się społecznie, chcemy rozwijać naszą działalność w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Cieszy mnie, że pomimo oczywistych wyzwań organizacyjnych w tym roku, Bieg po Nowe Życie może się odbyć po raz kolejny, przypominając nam wszystkim, że jedna nasza decyzja może kiedyś zmienić, a nawet uratować czyjeś życie.

17. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się 3 października o 12:00 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA