REKLAMA

James Franco przedstawia: 'Man Box' dla Zalando

Wiodąca europejska platforma modowa Zalando sezon wiosna-lato 2017 wita kampanią MAN BOX ukazującą różne style typowe dla współczesnego mężczyzny. Razem z aktorem i twórcą filmowym Jamesem Franco firma przygotowała spot reklamowy udowadniający, że Zalando ułatwia zakupy ubraniowe niezależnie od stylu.

Zalando
Poza damską odzieżą, obuwiem i akcesoriami we wszystkich przedziałach cenowych Zalando ma swojej ofercie także asortyment dla mężczyzn, który obejmuje szerokie spektrum marek i stylów na każdą okazję. Z typowym dla siebie urokiem i swobodą James Franco przekonuje, że Zalando ma coś dla każdego.

James Franco zna mężczyzn i ich upodobania. Mówiąc o niechęci do zakupów, precyzuje: „My nie chodzimy na zakupy. My decydujemy". Większość mężczyzn, zamiast kupować ubrania, wolić uprawiać sport, gotować lub chodzić na ryby. Niezależnie od tego, jakie są ich ulubione zajęcia, mogą oni przy tym świetnie wyglądać dzięki Zalando, które oferuje setki marek i stylów w jednym miejscu.

REKLAMA

Spot reklamowy do kampanii „It's A MAN BOX" został nakręcony na ulicach Los Angeles, a wyreżyserował go i w głównej roli wystąpił James Franco. Spot jest częścią kompleksowej kampanii obejmującej reklamę w prasie oraz na banerach OOH. Kampania rusza 12 marca 2017 we wszystkich krajach, w których obecne jest Zalando.

 
Więcej informacji i inspiracji na zalando.pl/manbox.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA