Pozycje seksualne: trzcina

Fani fitnessu obecni? Trzcina wymaga niezłego przygotowania fizycznego, więc przygotujcie się na seksualną gimnastykę w wydaniu łóżkowym. Bez karnetu i sprzętu. Ach, no i bez ciuchów. 

Pozycje seksualne - trzcina

Trzcina

Układ: Zaczynacie od tego, że partnerka leży na plecach, a Ty klęczysz pomiędzy jej udami. Następnie ona podpiera się na stopach, a Ty unosisz jej biodra i przyciągasz ku sobie. Jej plecy wygięte są w łuk, wsparta jest na karku i głowie. Przez cały czas trwania stosunku podtrzymuj jej biodra.

plus Zalety: Ta ekscytująca pozycja umożliwia bardzo głęboką penetrację. Mężczyzna ma doskonały widok na rozkosz partnerki, a kontakt wzrokowy dodatkowo podkręca temperaturę.

minus Wady: Dość nietypowe ułożenie ciała kobiety wymaga od niej solidnego wygimnastykowania. Panie napomknęły nam także, że pozycja nie nadaje się do wielogodzinnych igraszek, ponieważ kręgosłup i ramiona szybko dają się we znaki.

Zrób to lepiej: Zasugeruj partnerce, aby pomogła Wam obojgu w miłosnych ruchach, unosząc i opuszczając biodra. Możesz też unieść nieco swoje biodra, co zwiększy swobodę ruchu.

Unikaj gdy: Nie jesteście z partnerką fanami ekwilibrystyki w łóżku. Seks to dawanie i doznawanie przyjemności, a nie zawody gimnastyki.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

Zobacz również:
REKLAMA