Pozycje seksualne: na stojaka

Creme de la creme męskich fantazji seksualnych o szybkim seksie z nowo poznaną pięknością w barze. W rzeczywistości jest to pozycja idealna wszędzie i dla wszystkich. Wystarczą chęci i, opcjonalnie, kawałek ściany do podparcia.

Pozycje seksualne - na stojaka

Układ: Seks pod prysznicem? Idealnie. Chwila rozkoszy przed wyjściem do pracy? Proszę bardzo. Jest to doskonała pozycja do uwielbianego przez mężczyzn szybkiego numerku. Jak? Najwygodniej będzie, gdy partnerka stanie w lekkim rozkroku z rękoma opartymi o ścianę. Reszta należy do Ciebie – to Ty jesteś stroną aktywną.

plus Zalety: Wystarczą Wam dwa metry kwadratowe podłogi, ściana i trochę prywatności, przy czym niektórzy nie potrzebują ściany, a niektórzy prywatności.

minus Wady: W hollywoodzkich produkcjach piękności na wysokich szpilkach nie mają problemu z osiągnięciem orgazmu podczas seksu w tym układzie, ale rzeczywistość bywa mniej kolorowa – większość kobiet tego nie doświadczy. Powodem jest brak stymulacji łechtaczki a, przypomnijmy, tylko 30% pań przeżywa orgazm pochwowy. Reszcie trzeba pomóc.

Zrób to lepiej: To kolejna z serii pozycji, w których mężczyzna ma wolną rękę – dosłownie i w przenośni. Grzechem byłoby nie wykorzystać okazji, by pomóc Twojej partnerce w wędrówce na szczyt. Jeśli połączysz ruchy Twoich dłoni z pocałunkami jej bardzo wrażliwej strefy erogennej – karku – wędrówka może zamienić się w sprint.

Unikaj tej pozycji: Nie unikaj. Jeśli jesteś w stałym związku, a Wasze życie seksualne toczy się głównie pod kołdrą, może to być strzał w dziesiątkę. 

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

REKLAMA