Pozycje seksualne: kowbojka

Mężczyźni ją bardzo cenią. A kobiety? Różnie. Te smukłe i wysportowane z pewnością. Ale, po pierwsze, damski punkt widzenia prezentowany jest na WH, a po drugie, my też czasem możemy po prostu poleżeć i cieszyć się wspaniałym widokiem. 

Pozycje seksualne: kowbojka shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Kowbojka

Układ: Dla Ciebie nie będzie to żadne wyzwanie, ale ona swój orgazm będzie musiała porządnie wypocić. Połóż się wygodnie na łóżku, zginając delikatnie nogi w kolanach. Twoja partnerka siada na Tobie okrakiem, ruchem przypominającym...przysiad. MH lubi to.

plus Zalety: Co tu dużo pisać - świetny relaks. Leżysz sobie na wznak i podziwiasz jej heroiczne wysiłki. Oczywiście mógłbyś trochę pomóc i podtrzymać jej uda, ale ile to już razy to Ty i Twój sztywny znajomy odwalaliście całą robotę? Przez chwilę bądź egoistą, a zaoszczędzone siły wykorzystaj na druga rundę. Na pocieszenie dodamy, że to ona kontroluje kąt, intensywność i głębokość penetracji. Coś za coś.

minus Wady: Jeśli Twoja partnerka lub poznana przed godziną zalotna (nie zalana!) piękność nie jest stałą bywalczynią klubów fitness, to zabawa raczej nie potrwa długo. Pozycja wymagająca i męcząca, oczywiście dla niej.

Patent MH: Poprzez nachylenie torsu w Twoją stronę, kobieta może zintensyfikować stymulację łechtaczki. Biorąc pod uwagę fakt, że tylko 30% pań osiąga orgazmy pochwowe, to piekielnie ważny szczegół.

Zobacz również:
REKLAMA