Pozycje seksualne: gofrownica

Seks okiem mężczyzny przypomina trochę futbol - najlepsi gracze mają najszerszy repertuar zagrań. Nie daj się więc wepchnąć w przeciętność i poznaj nowe triki, dzięki którym Twoja jednoosobowa publiczność będzie zachwycona.

Seks, pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Układ: Kolejna z edycji „pozycji wygodnych”. Ty leżysz, ona jest na górze. Z tą różnicą, że siadając okrakiem, kładzie się na Twojej klatce piersiowej. W konsekwencji to Ty odwalasz całą robotę, ale nie będziemy Ci współczuć.

Zalety: Krótkie przerwy. Precyzyjniej – krótkie przerwy pomiędzy jej orgazmami. Możesz skupić całą swoją uwagę na ruchach frykcyjnych i podyktować naprawdę szaleńcze tempo. Nawet największe entuzjastki seksu tantrycznego docenią Twoje zaangażowanie. Ksywka „Szybki Bill” tym razem nie będzie drwiną.

Wady: W zasadzie brak.

Zrób to lepiej: Kobiety, które nie lubią klapsów należą do tej samej kategorii co jednorożce i państwowe emerytury dzisiejszych 25-latków – są czystą fikcją. Już wiesz co robić, tylko nie przesadź w porywie uniesienia. Klapsy mają podniecać, nie zadawać ból.

Patent MH: Używając lubrykantu, możesz delikatnie pieścić palcem jej pupę. Zintensyfikuje to jej doznania i, być może, przybliży Was do wspólnego seansu seksu analnego.

Unikaj tej pozycji, gdy: Nie potrafimy wymyślić nic sensownego. Może, gdy ona ma katar?

REKLAMA