[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Pozycje seksualne: trzcina

Fani fitnessu obecni? Trzcina wymaga niezłego przygotowania fizycznego, więc przygotujcie się na seksualną gimnastykę w wydaniu łóżkowym. Bez karnetu i sprzętu. Ach, no i bez ciuchów. 

Pozycje seksualne - trzcina
Trzcina

Układ: Zaczynacie od tego, że partnerka leży na plecach, a Ty klęczysz pomiędzy jej udami. Następnie ona podpiera się na stopach, a Ty unosisz jej biodra i przyciągasz ku sobie. Jej plecy wygięte są w łuk, wsparta jest na karku i głowie. Przez cały czas trwania stosunku podtrzymuj jej biodra.

plus Zalety: Ta ekscytująca pozycja umożliwia bardzo głęboką penetrację. Mężczyzna ma doskonały widok na rozkosz partnerki, a kontakt wzrokowy dodatkowo podkręca temperaturę.

minus Wady: Dość nietypowe ułożenie ciała kobiety wymaga od niej solidnego wygimnastykowania. Panie napomknęły nam także, że pozycja nie nadaje się do wielogodzinnych igraszek, ponieważ kręgosłup i ramiona szybko dają się we znaki.

Zrób to lepiej: Zasugeruj partnerce, aby pomogła Wam obojgu w miłosnych ruchach, unosząc i opuszczając biodra. Możesz też unieść nieco swoje biodra, co zwiększy swobodę ruchu.

Unikaj gdy: Nie jesteście z partnerką fanami ekwilibrystyki w łóżku. Seks to dawanie i doznawanie przyjemności, a nie zawody gimnastyki.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij