[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.4

Pozycje seksualne: taczka

Napocisz się przy niej jak za dawnych lat na lekcjach W-F-u, ale gwarantujemy, że wysiłek się opłaci. Zamiast pokrzykiwań nauczyciela, usłyszysz przecież rozkoszną melodię z ust Twojej partnerki. Możecie tez pobawić się w wymagającego belfra i niegrzeczną uczennicę.

Układ: Zarezerwowany raczej dla par i to nie tych z kategorii „ośmiogodzinne”. Dlaczego? Mało w tym namiętności, spontaniczności i miłosnego uniesienia, jakimi charakteryzuje się seks świeżo upieczonych kochanków. Większą rolę odgrywa tu świadomość własnych upodobań i możliwości fizycznych – wszak swojej nazwy ta ekwilibrystyczna pozycja nie zawdzięcza igraszkom w urządzeniu widywanym na placach budowy.

Jak wykonać? Pamiętasz lekcje WF-u w liceum? Świetnie. Zacznijcie jak przy pozycji na pieska. Chwyć swoją partnerkę za kostki i wstań, pozwalając, by mogła oprzeć swoje uda o Twoje. Ostrzegamy: męczące dla obojga.

plus Zalety: Z pewnością pozwala przełamać sypialniana rutynę, zatem jeśli tylko czujecie się na siłach – spróbujcie.

minus Wady: Można się nieźle napocić. Nie jest to do końca wada, ale rozumiemy, że nie każdy jest zwolennikiem akrobacji w łóżku. Pozycja została oceniona najniżej spośród wszystkich piętnastu biorących udział w seksualnej ankiecie Men’s Health. Co więcej, do zgłębiania tajników ars amandi w tej konfiguracji przyznało się zgodnie zaledwie 10% kobiet i mężczyzn.

Zrób to lepiej: Podłóż poduszkę pod ręce partnerki i poproś ją, by ciężar ciała oparła nie na dłoniach, a na przedramionach. To zwiększy jej komfort i przedłuży Waszą zabawę.

Unikaj tej pozycji: Randka poszła świetnie i wylądowaliście w łóżku? Po pierwsze – gratulujemy, po drugie - taczka nie powinna znaleźć się tego wieczoru na Twojej seksualnej liście przebojów. Zamiast zaimponować jej sprawnością, możesz ją zawstydzić i kolejnej randki nie będzie. 

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij