[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Pozycje seksualne: seks oralny

Googlując "fellatio" znajdziecie nie tylko masę niskobudżetowych produkcji filmowych, lecz także sporo wulgarnych i nieformalnych określeń. Prawda jest taka, że popularny blow job jest znany (i lubiany) od wieków i nie zanosi się, aby szybko miał odejść w zapomnienie. Oto miłosna sztuka opisana.

Pozycje seksualne - oral
Oral

Układ: Panuje tu stosunkowo duża dowolność, ale jedno jest stałe: czy leżysz na plecach, czy stoisz, a ona przed Tobą klęczy, nie ma się co oszukiwać – pieszczoty oralne to jest trochę zabawa z dominacją i uległością. Ale to jest właśnie podniecające. Wbrew temu co mogłeś widzieć w różnych filmach – w tej sytuacji kobiety nie przepadają za zbytnią męską aktywnością.

plus Zalety: Świetne doznania i cudowna intymność, którą możecie potęgować patrząc sobie w oczy.

minus Wady: Nie potrafimy ich wskazać.

Zrób to lepiej: Chcesz, żeby jej to sprawiało przyjemność? To pozwól jej oddychać. I zdaj się na nią: ona sama będzie wiedziała najlepiej, jak głęboko Cię wpuścić. Kolejna sprawa, o której wspominają ankietowane kobiety – nie przytrzymuj jej głowy i pod żadnym pozorem nie próbuj szarpać jej za włosy, bo pożałujesz. Pamiętaj – ona ma zęby.

Unikaj gdy: Ona ma akurat opryszczkę lub ewidentnie tego nie lubi - wówczas nie musisz jakoś specjalnie się wysilać z unikaniem. Wystarczy, że nie będziesz nalegał.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij