Pozycje seksualne: seks oralny

Googlując "fellatio" znajdziecie nie tylko masę niskobudżetowych produkcji filmowych, lecz także sporo wulgarnych i nieformalnych określeń. Prawda jest taka, że popularny blow job jest znany (i lubiany) od wieków i nie zanosi się, aby szybko miał odejść w zapomnienie. Oto miłosna sztuka opisana.

Pozycje seksualne - oral
Oral

REKLAMA

Układ: Panuje tu stosunkowo duża dowolność, ale jedno jest stałe: czy leżysz na plecach, czy stoisz, a ona przed Tobą klęczy, nie ma się co oszukiwać – pieszczoty oralne to jest trochę zabawa z dominacją i uległością. Ale to jest właśnie podniecające. Wbrew temu co mogłeś widzieć w różnych filmach – w tej sytuacji kobiety nie przepadają za zbytnią męską aktywnością.

plus Zalety: Świetne doznania i cudowna intymność, którą możecie potęgować patrząc sobie w oczy.

minus Wady: Nie potrafimy ich wskazać.

Zrób to lepiej: Chcesz, żeby jej to sprawiało przyjemność? To pozwól jej oddychać. I zdaj się na nią: ona sama będzie wiedziała najlepiej, jak głęboko Cię wpuścić. Kolejna sprawa, o której wspominają ankietowane kobiety – nie przytrzymuj jej głowy i pod żadnym pozorem nie próbuj szarpać jej za włosy, bo pożałujesz. Pamiętaj – ona ma zęby.

Unikaj gdy: Ona ma akurat opryszczkę lub ewidentnie tego nie lubi - wówczas nie musisz jakoś specjalnie się wysilać z unikaniem. Wystarczy, że nie będziesz nalegał.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

Zobacz również:
Standardowy „bleep test” ma w sobie coś sadystycznego, ale pokazuje prawdę o Twojej wydolności (VO2 max), więc połączyliśmy go z burpee. Sorry, taki mamy trening.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA