[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Pozycje seksualne: seks hiszpański

Pozycja nazywana również miłością hiszpańską, ale stawiamy wypłatę całej redakcji, że ma zwolenników w każdym zakątku świata, szczególnie wśród mężczyzn. Nic w tym dziwnego - łączy w sobie elementy dominacji i zmysłowej perwersji. No i ten widok.

Pozycje seksualne - hiszpan
Układ: Podwójnie niesprawiedliwy – bez cienia wątpliwości. Po pierwsze dlatego, że to mężczyzna jest tu głównym biorcą seksualnej rozkoszy. Po drugie, bo dyskryminuje kobiety nie obdarzone bujnym biustem. Technika? Mężczyzna wprowadza członek pomiędzy piersi partnerki i wykonuje ruchy frykcyjne. W innym wariancie to partnerka „otula” piersiami penisa i rozpoczyna masaż.

plus Zalety: Gdyby takie pytanie padło na sprawdzianie, męska część każdej klasy zapewne odkryłaby w sobie poetycką (możliwe, że również rysunkową) wirtuozerię i kartki zapełniłyby się szczerymi wyrazami uznania. W telegraficznym skrócie – bardzo przyjemne doznanie, bo mocno łechce męską potrzebę poczucia dominacji. Co do Pań, wierzymy, że sprawianie nam satysfakcji nie jest dla nich przykrym obowiązkiem.

minus Wady: Patrz powyżej. Żeby kobieta chciała czuć się od czasu do czasu zdominowana, musi mieć pełne zaufanie do partnera. Jeśli wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że nie jest to jej ulubiona pozycja – nie nalegaj.

Zrób to lepiej:  Lubrykant nie zaszkodzi, a fakt, że Twoje ręce nie są w tej pozycji skrępowane, wykorzystaj do masażu jej piersi. Uwierz nam, Twoja partnerka to doceni i zapomni na chwilę o nierównym podziale ról. Kontakt wzrokowy dodatkowo podgrzeje atmosferę.

Patent MH: Na rynku akcesoriów erotycznych dostępnych jest całe mnóstwo jadalnych żeli do masażu. Takie rozwiązanie umożliwi połączenie seksu hiszpańskiego z fellatio. Musimy dodawać coś więcej? 

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij