[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Pozycje seksualne: na stojaka

Creme de la creme męskich fantazji seksualnych o szybkim seksie z nowo poznaną pięknością w barze. W rzeczywistości jest to pozycja idealna wszędzie i dla wszystkich. Wystarczą chęci i, opcjonalnie, kawałek ściany do podparcia.

Pozycje seksualne - na stojaka
Układ: Seks pod prysznicem? Idealnie. Chwila rozkoszy przed wyjściem do pracy? Proszę bardzo. Jest to doskonała pozycja do uwielbianego przez mężczyzn szybkiego numerku. Jak? Najwygodniej będzie, gdy partnerka stanie w lekkim rozkroku z rękoma opartymi o ścianę. Reszta należy do Ciebie – to Ty jesteś stroną aktywną.

plus Zalety: Wystarczą Wam dwa metry kwadratowe podłogi, ściana i trochę prywatności, przy czym niektórzy nie potrzebują ściany, a niektórzy prywatności.

minus Wady: W hollywoodzkich produkcjach piękności na wysokich szpilkach nie mają problemu z osiągnięciem orgazmu podczas seksu w tym układzie, ale rzeczywistość bywa mniej kolorowa – większość kobiet tego nie doświadczy. Powodem jest brak stymulacji łechtaczki a, przypomnijmy, tylko 30% pań przeżywa orgazm pochwowy. Reszcie trzeba pomóc.

Zrób to lepiej: To kolejna z serii pozycji, w których mężczyzna ma wolną rękę – dosłownie i w przenośni. Grzechem byłoby nie wykorzystać okazji, by pomóc Twojej partnerce w wędrówce na szczyt. Jeśli połączysz ruchy Twoich dłoni z pocałunkami jej bardzo wrażliwej strefy erogennej – karku – wędrówka może zamienić się w sprint.

Unikaj tej pozycji: Nie unikaj. Jeśli jesteś w stałym związku, a Wasze życie seksualne toczy się głównie pod kołdrą, może to być strzał w dziesiątkę. 

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij