[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Pozycje seksualne: na pieska

W naszej seksualnej ankiecie wzięliście udział licznie i z entuzjazmem. Było kilka zaskoczeń, ale i kilka potwierdzonych mitów. Na pewno jednym z nich jest to, że lwia część zarówno kobiet jak i mężczyzn, uwielbia kochać się w pozycji na pieska. Sprawdź dlaczego.

Pozycja na pieska

Układ: To klejnot w koronie męskich preferencji erotycznych i jednocześnie najwyżej oceniona przez kobiety pozycja w naszej ankiecie seksualnej. Zauważalna już w samej nazwie zwierzęca perwersja sprawia, że popularny „piesek” jest stałym elementem łóżkowych zabaw – seks regularnie uprawia w ten sposób 96% kobiet i 92% mężczyzn.

plus Zalety: Kobiece ciało to skomplikowany i piękny instrument. By wygrywać na nim melodię rozkoszy, wykorzystaj potęgę dotyku i fakt, że masz wolne ręce. Żyjemy jednak w świecie po premierze „50 twarzy Greya”, więc całkiem możliwe, że ona ma ochotę na coś więcej niż delikatne pieszczoty. Pozwól sobie na klapsa lub chwyć ją za włosy. Radzimy to jednak wcześniej ostrożnie przedyskutować – szczególnie, jeśli ma bzika na punkcie swojej fryzury.

minus Wady: My ich nie widzimy, ale dziewczyny z WH coś przebąkiwały, że w tej pozycji jej łechtaczka może czuć się nieco pominięta.

Zrób to lepiej: Pochyl się tak, by móc szeptać jej do ucha i całować jej kark – szlak Twoich pocałunków na jej szyi połączony z kilkoma komplementami sprawi, że szybko osiągnie szczyt. Dodatkowo w tej pozycji możesz pieścić palcami jej łechtaczkę. Jednoczesna penetracja i stymulacja clitoris wyzwoli u niej superorgazm. Jedyny problem możesz mieć z sąsiadami, bo cicho w Twojej sypialni raczej nie będzie.

Patent MH: Połóż przed nią poduszkę i poproś, by oparła o nią głowę. Takie ułożenie pozwoli na głębszą penetrację. Nie rób tego, jeśli masz 195 cm wzrostu, pochodzisz z Senegalu, a Twoja partnerka jest filigranowej budowy.

 Unikaj tej pozycji, gdy: Nie unikaj.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij