[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Pozycje seksualne: na kolanach

Wbrew chwytliwej nazwie nie jest to pozycja z bogatego świata erotyki w wersji BDSM, choć o braku mocnych wrażeń nie może być mowy. Jeśli traktujesz seks jak dobrą zabawę, jest to coś dla Ciebie.

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
Na kolanach

Układ: Pozycja wymagająca. W tym przypadku wymaga posiadania krzesła i gibkiej partnerki. O ile krzesło zdobędziesz za gotówkę, o tyle odradzamy ten sposób w kwestii znalezienia współtowarzyszki zabaw. Jak to działa? Ty siadasz na wygodnym meblu, ona na Tobie, a jej nogi wędrują na Twoje ramiona. Jeśli nie obijałeś się przez ostatnie miesiące, czytaj: na muskularne ramiona.

REKLAMA

Nie jest to konfiguracja, w której Wasze ciała spontanicznie łączą się w miłosnym uniesieniu – kobieta musi po prosty wgramolić się na krzesło (i Ciebie), co może być całkiem zabawnym widokiem, ale czy nie o zabawę w seksie chodzi? Nie zawsze trzeba przecież czynić z erotyki ceremoniału pełnego duchowego spełnienia. 

plus Zalety: Bardzo głęboka penetracja. Entuzjastki mocnych wrażeń z pewnością to docenią. 

minus Wady: Nieprzeciętna i niełatwa w wykonaniu, ale skoro już czytasz Men’s Health, zakładamy, że przeciętność i łatwizna Cię nie interesują. 

Zrób to lepiej: Przytrzymaj plecy kochanki, tak, by mogła swobodnie odchylić się i skupić uwagę na rzeczach najważniejszych. 

Unikaj tej pozycji, gdy: Gdy streching jest dla Twojej partnerki pojęciem równie abstrakcyjnym i odległym, co trening TRX dla osiedlowego Sebixa na cyklu masowym.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij