Pozycje seksualne: na kolanach

Wbrew chwytliwej nazwie nie jest to pozycja z bogatego świata erotyki w wersji BDSM, choć o braku mocnych wrażeń nie może być mowy. Jeśli traktujesz seks jak dobrą zabawę, jest to coś dla Ciebie.

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Na kolanach

REKLAMA

Układ: Pozycja wymagająca. W tym przypadku wymaga posiadania krzesła i gibkiej partnerki. O ile krzesło zdobędziesz za gotówkę, o tyle odradzamy ten sposób w kwestii znalezienia współtowarzyszki zabaw. Jak to działa? Ty siadasz na wygodnym meblu, ona na Tobie, a jej nogi wędrują na Twoje ramiona. Jeśli nie obijałeś się przez ostatnie miesiące, czytaj: na muskularne ramiona.

Nie jest to konfiguracja, w której Wasze ciała spontanicznie łączą się w miłosnym uniesieniu – kobieta musi po prosty wgramolić się na krzesło (i Ciebie), co może być całkiem zabawnym widokiem, ale czy nie o zabawę w seksie chodzi? Nie zawsze trzeba przecież czynić z erotyki ceremoniału pełnego duchowego spełnienia. 

plus Zalety: Bardzo głęboka penetracja. Entuzjastki mocnych wrażeń z pewnością to docenią. 

minus Wady: Nieprzeciętna i niełatwa w wykonaniu, ale skoro już czytasz Men’s Health, zakładamy, że przeciętność i łatwizna Cię nie interesują. 

Zrób to lepiej: Przytrzymaj plecy kochanki, tak, by mogła swobodnie odchylić się i skupić uwagę na rzeczach najważniejszych. 

Unikaj tej pozycji, gdy: Gdy streching jest dla Twojej partnerki pojęciem równie abstrakcyjnym i odległym, co trening TRX dla osiedlowego Sebixa na cyklu masowym.

REKLAMA