Pozycje seksualne: na jeźdźca

Jaki jest Święty Graal męskich fantazji seksualnych? Po odjęciu wszelkiego rodzaju wielokątów zostaje nam prosty wynik: seksualnie wyzwolona i pełna inicjatywy partnerka. Prawdopodobnie dlatego tak dużym uznaniem cieszą się pozycje, gdzie to panie nadają rytm.

Układ: Kolejny klasyk. Szczególnie dużą popularnością cieszy się u płci pięknej. Idziemy o zakład, że znaczna część pań nie wyobraża sobie udanego seksu bez tej pozycji. Dlaczego? Powód jest prosty i nie chodzi wcale o jej aktywną rolę, choć o to również. Gdy to ona jest na górze, Twoja kość łonowa stymuluje jej łechtaczkę, a to znacznie przybliża ją do orgazmu. Połóż się na plecach i pozwól partnerce usiąść na Tobie. Niech to ona dyktuje warunki zabawy. Wariantów tej pozycji jest naprawdę sporo – zachęcamy do wypróbowania każdego.

plus Zalety Konfiguracja gwarantująca mężczyznom wspaniałe widoki i możliwość swobodnego pieszczenia jej piersi, a kobietom swobodę decydowania o szybkości, głębokości i kącie penetracji. Co zaskakujące, średnia ocen tej pozycji wśród kobiet wyniosła 7,5 (na dziesięciopunktowej skali), natomiast panowie wystawili jej średnią notę równą 8,22. Jaki z tego wniosek? Naszym zdaniem mężczyźni zawsze doceniali aktywność kobiet w łóżku.

minus Wady: W zasadzie brak. Nawet panowie, którzy co noc wcielają się w postać demonicznego pana Greya, nie powinni mieć nic przeciwko chwilowej zamianie ról.

Zrób to lepiej: Wspominaliśmy już o możliwości pieszczenia jej piersi? Świetnie. Skorzystaj z tej okazji, ale nie bądź minimalistą – możesz (powinieneś!) pieścić nie tylko jej piersi, lecz także pośladki, szyję, usta i kontury twarzy. Odwdzięczy Ci się galopującym orgazmem.

Patent MH: Poproś ją, by jedną ręką delikatnie masowała Twoje jądra. Na efekt nie będziesz musiał długo czekać.

Unikaj tej pozycji, gdy: Tusza Twojej partnerki nie zyskałaby aprobaty nawet u Rubensa, a przy tym Ty nie jesteś atletycznie zbudowany. Zignoruj tę uwagę, jeśli jesteś fanem BDSM i lubisz mocniejsze wrażenia.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

REKLAMA