[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Pozycje seksualne: na jeźdźca

Jaki jest Święty Graal męskich fantazji seksualnych? Po odjęciu wszelkiego rodzaju wielokątów zostaje nam prosty wynik: seksualnie wyzwolona i pełna inicjatywy partnerka. Prawdopodobnie dlatego tak dużym uznaniem cieszą się pozycje, gdzie to panie nadają rytm.

Układ: Kolejny klasyk. Szczególnie dużą popularnością cieszy się u płci pięknej. Idziemy o zakład, że znaczna część pań nie wyobraża sobie udanego seksu bez tej pozycji. Dlaczego? Powód jest prosty i nie chodzi wcale o jej aktywną rolę, choć o to również. Gdy to ona jest na górze, Twoja kość łonowa stymuluje jej łechtaczkę, a to znacznie przybliża ją do orgazmu. Połóż się na plecach i pozwól partnerce usiąść na Tobie. Niech to ona dyktuje warunki zabawy. Wariantów tej pozycji jest naprawdę sporo – zachęcamy do wypróbowania każdego.

plus Zalety Konfiguracja gwarantująca mężczyznom wspaniałe widoki i możliwość swobodnego pieszczenia jej piersi, a kobietom swobodę decydowania o szybkości, głębokości i kącie penetracji. Co zaskakujące, średnia ocen tej pozycji wśród kobiet wyniosła 7,5 (na dziesięciopunktowej skali), natomiast panowie wystawili jej średnią notę równą 8,22. Jaki z tego wniosek? Naszym zdaniem mężczyźni zawsze doceniali aktywność kobiet w łóżku.

minus Wady: W zasadzie brak. Nawet panowie, którzy co noc wcielają się w postać demonicznego pana Greya, nie powinni mieć nic przeciwko chwilowej zamianie ról.

Zrób to lepiej: Wspominaliśmy już o możliwości pieszczenia jej piersi? Świetnie. Skorzystaj z tej okazji, ale nie bądź minimalistą – możesz (powinieneś!) pieścić nie tylko jej piersi, lecz także pośladki, szyję, usta i kontury twarzy. Odwdzięczy Ci się galopującym orgazmem.

Patent MH: Poproś ją, by jedną ręką delikatnie masowała Twoje jądra. Na efekt nie będziesz musiał długo czekać.

Unikaj tej pozycji, gdy: Tusza Twojej partnerki nie zyskałaby aprobaty nawet u Rubensa, a przy tym Ty nie jesteś atletycznie zbudowany. Zignoruj tę uwagę, jeśli jesteś fanem BDSM i lubisz mocniejsze wrażenia.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij