[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Pozycje seksualne: motylek

Dlaczego "motylek"? Przypuszczamy, że Ci, którzy po godzinach pieszczot nazwę wymyślili, byli pod wrażeniem swojego erotycznego odlotu. Głęboka penetracja, zmysłowe połączenie i niezapomniane widoki. Coś jeszcze? 

Pozycje seksualne - motylek
Motylek

Układ: Kobieta siada na udach mężczyzny z rozłożonymi nogami, twarzą w twarz, odchyla się do tyłu i podpiera na dłoniach. Ty również odchyl się do tyłu i oprzyj na rękach.

Zalety: Ta pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację ale daje też kobiecie możliwość kontroli Twoich, nomen omen, posunięć. Aktywna może być każda strona – możecie się też zmieniać, dając partnerowi odsapnąć, gdy straci oddech.

Wady: Ręce są niestety całkowicie wykluczone ‘z akcji’. Odwołując się do geometrii, w tej pozycji występuje tylko jeden punkt styku. Owszem, ten najważniejszy, ale jednak tylko jeden. Jeśli dotyk i bliskość są dla Was bardzo istotne może Wam brakować dodatkowych bodźców.

Zrób to lepiej: Wykonujcie ruchy okrężne biodrami, każde w inną stronę. Możecie też spróbować wersji motylka na stojąco. W tym wariancie kobieta kładzie się na plecach na blacie stołu, przysuwając biodra do krawędzi, unosi nogi i opiera je o Twoje ramiona. Wówczas cała odpowiedzialność spada na Twoje barki.

Unikaj gdy: Nie zdążyłeś jeszcze zrzucić brzucha. W tej pozycji jest on wyeksponowany i Twój mniejszy przyjaciel przykryty fałdą tłuszczu może się wydawać jeszcze mniejszy.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij