Pozycje seksualne: motylek

Dlaczego "motylek"? Przypuszczamy, że Ci, którzy po godzinach pieszczot nazwę wymyślili, byli pod wrażeniem swojego erotycznego odlotu. Głęboka penetracja, zmysłowe połączenie i niezapomniane widoki. Coś jeszcze? 

Pozycje seksualne - motylek

Motylek

REKLAMA

Układ: Kobieta siada na udach mężczyzny z rozłożonymi nogami, twarzą w twarz, odchyla się do tyłu i podpiera na dłoniach. Ty również odchyl się do tyłu i oprzyj na rękach.

Zalety: Ta pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację ale daje też kobiecie możliwość kontroli Twoich, nomen omen, posunięć. Aktywna może być każda strona – możecie się też zmieniać, dając partnerowi odsapnąć, gdy straci oddech.

Wady: Ręce są niestety całkowicie wykluczone ‘z akcji’. Odwołując się do geometrii, w tej pozycji występuje tylko jeden punkt styku. Owszem, ten najważniejszy, ale jednak tylko jeden. Jeśli dotyk i bliskość są dla Was bardzo istotne może Wam brakować dodatkowych bodźców.

Zrób to lepiej: Wykonujcie ruchy okrężne biodrami, każde w inną stronę. Możecie też spróbować wersji motylka na stojąco. W tym wariancie kobieta kładzie się na plecach na blacie stołu, przysuwając biodra do krawędzi, unosi nogi i opiera je o Twoje ramiona. Wówczas cała odpowiedzialność spada na Twoje barki.

Unikaj gdy: Nie zdążyłeś jeszcze zrzucić brzucha. W tej pozycji jest on wyeksponowany i Twój mniejszy przyjaciel przykryty fałdą tłuszczu może się wydawać jeszcze mniejszy.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

REKLAMA