[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Pozycje seksualne: misjonarska

Sprawdzona, bezpieczna, komfortowa i zdaniem wielu... nudna. Dla innych jest kwintesencją bliskości i emocjonalnej więzi kochanków. Naszym zdaniem, nie zawsze trzeba uprawiać łóżkową akrobatykę, by seks zaliczyć do satysfakcjonujących. I tu poczciwy misjonarz sprawdza się doskonale.

Pozycje seksualne - misjonarska
Układ: Klasyka klasyków. Ty jesteś na górze, ona leży na plecach z nogami rozchylonymi. Ciężar Twojego ciała opierasz na kolanach i ramionach. Nie przyciskaj partnerki zbyt mocno, bo straci oddech, ale nie w tym sensie, o który chodzi w seksie. 

Zalety: Możecie sobie patrzeć w oczy, co zwiększa intymność, a na dodatek jest bardzo podniecające.

Wady: Wiele kobiet skarży się, że w klasycznej pozycji misjonarskiej w zbyt małym stopniu stymulowana jest łechtaczka, a to właśnie ona jest podstawowym źródłem przyjemności kobiety. 

Zrób to lepiej: Gdy już jesteś w środku, przesuń biodra nieco wyżej, tak, żeby Twoje ramiona znalazły się mniej więcej na wysokości twarzy partnerki. Ona z kolei niech ugnie nogi pod kątem 45% stopni, żeby wypchnąć nieco biodra do góry, dzięki czemu Twoja kość łonowa będzie w niemal stałym kontakcie z jej łechtaczką. Badanie opublikowane w Journal of Sex and Marital Therapy, taka modyfikacja aż o 56% zwiększyła ilość  orgazmów u kobiet, które wcześniej miały problem z osiągnięciem go w pozycji misjonarskiej.

Patent MH: Podłóż małego jaśka pod biodra partnerki.

Unikaj tej pozycji, gdy:

  • Nie zdążyłeś jeszcze zrzucić brzucha. 
  • Na podłodze nie ma miękkiego dywanu.
  • Gdy Twoja partnerka jest wyjątkowo drobna – będzie się czuła przytłoczona.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij