Pozycje seksualne: małpka

Ciekawa, odkrywcza, nowatorska. Może wnieść powiew świeżość w monotonną atmosferę Twojej sypialni, ale... No właśnie, ale polecamy ją tylko tym, którzy z fitnessem mają wspólnego nieco więcej niż przeglądanie co miesiąc MH.

Pozycje seksualne - małpka

Układ: Jeśli wykaz pozycji seksualnych porównamy do jadłospisu, to małpka okaże się daniem, po które sięgamy, gdy wzbiera w nas chęć odkrywania nowych, egzotycznych smaków. Jak to rozegrać? Kobieta oplata rękoma i nogami stojącego mężczyznę, który, trzymając ją za uda lub pośladki, pomaga wykonywać ruchy góra-dół.

REKLAMA

plus Zalety: Jeśli zdecydujemy się napisać artykuł „Seksualny fitness”, ta pozycja zostanie jedną z ważniejszych. Czy to zaleta, zapytasz? Dla nas tak, bo nie dość, że wypędza z sypialni nudę, to jeszcze łączy przyjemne z pożytecznym.

minus Wady: Skala trudności skutecznie odstrasza znaczną część z Was. Seks w tym układzie, wg ankiety Men’s Health, uprawiało 55% kobiet i 53% mężczyzn. Zawsze można potraktować to jako wyzwanie. Jeśli żyjesz z siłownią za pan brat, raczej nie masz się czego obawiać. Natomiast jeśli wykonanie serii pompek to dla Ciebie zbyt wiele – zrezygnuj. Oszczędzisz sobie kompromitacji, a Twojej partnerce siniaków na pośladkach. Sam najlepiej wiesz, w jakiej jesteś formie.

Zrób to lepiej: Będzie Ci łatwiej, jeśli ona oprze się o ścianę. Zmniejszy się wówczas również ryzyko upadku.

Patent MH: Trenuj, chłopie, trenuj. Silne i wytrzymałe mięśnie ramion sprawią, że będziesz potrafił skupić się na przyjemniejszej części zabawy.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

REKLAMA