[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Pozycje seksualne: małpka

Ciekawa, odkrywcza, nowatorska. Może wnieść powiew świeżość w monotonną atmosferę Twojej sypialni, ale... No właśnie, ale polecamy ją tylko tym, którzy z fitnessem mają wspólnego nieco więcej niż przeglądanie co miesiąc MH.

Pozycje seksualne - małpka
Układ: Jeśli wykaz pozycji seksualnych porównamy do jadłospisu, to małpka okaże się daniem, po które sięgamy, gdy wzbiera w nas chęć odkrywania nowych, egzotycznych smaków. Jak to rozegrać? Kobieta oplata rękoma i nogami stojącego mężczyznę, który, trzymając ją za uda lub pośladki, pomaga wykonywać ruchy góra-dół.

plus Zalety: Jeśli zdecydujemy się napisać artykuł „Seksualny fitness”, ta pozycja zostanie jedną z ważniejszych. Czy to zaleta, zapytasz? Dla nas tak, bo nie dość, że wypędza z sypialni nudę, to jeszcze łączy przyjemne z pożytecznym.

minus Wady: Skala trudności skutecznie odstrasza znaczną część z Was. Seks w tym układzie, wg ankiety Men’s Health, uprawiało 55% kobiet i 53% mężczyzn. Zawsze można potraktować to jako wyzwanie. Jeśli żyjesz z siłownią za pan brat, raczej nie masz się czego obawiać. Natomiast jeśli wykonanie serii pompek to dla Ciebie zbyt wiele – zrezygnuj. Oszczędzisz sobie kompromitacji, a Twojej partnerce siniaków na pośladkach. Sam najlepiej wiesz, w jakiej jesteś formie.

Zrób to lepiej: Będzie Ci łatwiej, jeśli ona oprze się o ścianę. Zmniejszy się wówczas również ryzyko upadku.

Patent MH: Trenuj, chłopie, trenuj. Silne i wytrzymałe mięśnie ramion sprawią, że będziesz potrafił skupić się na przyjemniejszej części zabawy.

 Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij