Pozycje seksualne: łyżeczki

Mało wysiłku i dużo satysfakcji. Bo "łyżeczkach" nie chodzi bynajmniej o zaangażowanie w zabawę sztućców jako erotycznych gadżetów. To pozycja miłosna stworzona dla porannych leniuchów, którzy cenią sobie intymność i niekomplikowaną niczym przyjemność.

Pozycje seksualne - łyżeczki
Pozycje seksualne - łyżeczki

Łyżeczki

REKLAMA

Układ: Połóż się za nią, brzuchem przytulając się do jej pleców. Jedną ręką musisz się podpierać, ale drugą masz wolną. Swobodna ręka pozwala na pieszczoty całego jej ciała, dosłownie od stóp do głowy.

plus Zalety: Ta pozycja nie angażuje Cię nadmiernie a jednocześnie pozwala kontrolować tempo i intensywność pchnięć, dzięki czemu możesz doprowadzić ją pierwszą do orgazmu, podczas gdy Ty zachowasz energię do dalszego działania. Łyżeczki to świetna pozycja wyjściowa do eksperymentów z różnymi głębokościami i rytmami miłosnych pchnięć. Masz też ułatwiony dostęp do łechtaczki. Wykorzystaj to.
Dodatkową zaletą jest to, że jest to pozycja wyjątkowo cicha – idealne wyjście gdy za ścianą dzieci, rodzice lub – co gorsza – teściowie.

minus Wady: Fani ostrzejszej zabawy szybko znudzą się dość ograniczoną swobodą ruchów.

Zrób to lepiej: Odchyl się do tyłu, tak żeby Twój tułów był ułożony równolegle do jej bioder. Dzięki temu będziesz mógł pogłębić penetrację.

Unikaj gdy: A właśnie, że nie unikaj! Nasze czytelniczki wystawiły „łyżeczkom” bardzo solidne oceny. Średnia 7,6 to nawet więcej niż poczciwy misjonarz.

 

REKLAMA