[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Pozycje seksualne: łyżeczki

Mało wysiłku i dużo satysfakcji. Bo "łyżeczkach" nie chodzi bynajmniej o zaangażowanie w zabawę sztućców jako erotycznych gadżetów. To pozycja miłosna stworzona dla porannych leniuchów, którzy cenią sobie intymność i niekomplikowaną niczym przyjemność.

Pozycje seksualne - łyżeczki Pozycje seksualne - łyżeczki
Łyżeczki

Układ: Połóż się za nią, brzuchem przytulając się do jej pleców. Jedną ręką musisz się podpierać, ale drugą masz wolną. Swobodna ręka pozwala na pieszczoty całego jej ciała, dosłownie od stóp do głowy.

plus Zalety: Ta pozycja nie angażuje Cię nadmiernie a jednocześnie pozwala kontrolować tempo i intensywność pchnięć, dzięki czemu możesz doprowadzić ją pierwszą do orgazmu, podczas gdy Ty zachowasz energię do dalszego działania. Łyżeczki to świetna pozycja wyjściowa do eksperymentów z różnymi głębokościami i rytmami miłosnych pchnięć. Masz też ułatwiony dostęp do łechtaczki. Wykorzystaj to.
Dodatkową zaletą jest to, że jest to pozycja wyjątkowo cicha – idealne wyjście gdy za ścianą dzieci, rodzice lub – co gorsza – teściowie.

minus Wady: Fani ostrzejszej zabawy szybko znudzą się dość ograniczoną swobodą ruchów.

Zrób to lepiej: Odchyl się do tyłu, tak żeby Twój tułów był ułożony równolegle do jej bioder. Dzięki temu będziesz mógł pogłębić penetrację.

Unikaj gdy: A właśnie, że nie unikaj! Nasze czytelniczki wystawiły „łyżeczkom” bardzo solidne oceny. Średnia 7,6 to nawet więcej niż poczciwy misjonarz.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij