[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Pozycje seksualne: kowbojka

Mężczyźni ją bardzo cenią. A kobiety? Różnie. Te smukłe i wysportowane z pewnością. Ale, po pierwsze, damski punkt widzenia prezentowany jest na WH, a po drugie, my też czasem możemy po prostu poleżeć i cieszyć się wspaniałym widokiem. 

Pozycje seksualne: kowbojka fot. shutterstock.com
Kowbojka

Układ: Dla Ciebie nie będzie to żadne wyzwanie, ale ona swój orgazm będzie musiała porządnie wypocić. Połóż się wygodnie na łóżku, zginając delikatnie nogi w kolanach. Twoja partnerka siada na Tobie okrakiem, ruchem przypominającym...przysiad. MH lubi to.

plus Zalety: Co tu dużo pisać - świetny relaks. Leżysz sobie na wznak i podziwiasz jej heroiczne wysiłki. Oczywiście mógłbyś trochę pomóc i podtrzymać jej uda, ale ile to już razy to Ty i Twój sztywny znajomy odwalaliście całą robotę? Przez chwilę bądź egoistą, a zaoszczędzone siły wykorzystaj na druga rundę. Na pocieszenie dodamy, że to ona kontroluje kąt, intensywność i głębokość penetracji. Coś za coś.

minus Wady: Jeśli Twoja partnerka lub poznana przed godziną zalotna (nie zalana!) piękność nie jest stałą bywalczynią klubów fitness, to zabawa raczej nie potrwa długo. Pozycja wymagająca i męcząca, oczywiście dla niej.

Patent MH: Poprzez nachylenie torsu w Twoją stronę, kobieta może zintensyfikować stymulację łechtaczki. Biorąc pod uwagę fakt, że tylko 30% pań osiąga orgazmy pochwowe, to piekielnie ważny szczegół.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij