[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Pozycje seksualne: gofrownica

Seks okiem mężczyzny przypomina trochę futbol - najlepsi gracze mają najszerszy repertuar zagrań. Nie daj się więc wepchnąć w przeciętność i poznaj nowe triki, dzięki którym Twoja jednoosobowa publiczność będzie zachwycona.

Seks, pozycje seksualne fot. shutterstock.com
Układ: Kolejna z edycji „pozycji wygodnych”. Ty leżysz, ona jest na górze. Z tą różnicą, że siadając okrakiem, kładzie się na Twojej klatce piersiowej. W konsekwencji to Ty odwalasz całą robotę, ale nie będziemy Ci współczuć.

Zalety: Krótkie przerwy. Precyzyjniej – krótkie przerwy pomiędzy jej orgazmami. Możesz skupić całą swoją uwagę na ruchach frykcyjnych i podyktować naprawdę szaleńcze tempo. Nawet największe entuzjastki seksu tantrycznego docenią Twoje zaangażowanie. Ksywka „Szybki Bill” tym razem nie będzie drwiną.

REKLAMA

Wady: W zasadzie brak.

Zrób to lepiej: Kobiety, które nie lubią klapsów należą do tej samej kategorii co jednorożce i państwowe emerytury dzisiejszych 25-latków – są czystą fikcją. Już wiesz co robić, tylko nie przesadź w porywie uniesienia. Klapsy mają podniecać, nie zadawać ból.

Patent MH: Używając lubrykantu, możesz delikatnie pieścić palcem jej pupę. Zintensyfikuje to jej doznania i, być może, przybliży Was do wspólnego seansu seksu analnego.

Unikaj tej pozycji, gdy: Nie potrafimy wymyślić nic sensownego. Może, gdy ona ma katar?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij